TV yayın akışı 13 Nisan Bugün kanallarda ne var? Bugün TV'de hangi diziler var? TV'de Hangi Dizi Var? TV yayın akışı 13 Nisan Bugün kanallarda ne var? Bugün TV'de hangi diziler var? TV'de Hangi Dizi Var?
Aslı Hünel'in Gelin Evi Yarışmacısı: Fatma Nur Kıyak
Aslı Hünel'in Gelin Evi yarışmasının 1260. bölümünde tanıtılan yarışmacılardan biri olan Fatma Nur Kıyak, merak konusu oldu. Peki, Fatma Nur Kıyak kimdir, nerelidir ve kaç yaşındadır?
Ekran Görüntüsü 2024 03 25 141001Kimdir?
Fatma Nur Kıyak, 5 yıllık evli ve 30 yaşında olan bir Tokatlı ev hanımıdır. Gelin Evi yarışmasına katılarak evlilik hayatındaki deneyimlerini paylaşmaya hazırlanan Kıyak, yarışmanın iddialı isimlerinden biri olarak dikkat çekiyor.
Nerelidir?
Fatma Nur Kıyak, Tokatlıdır. Tokat kültürünü ve evlilik geleneğini temsil eden yarışmacı, kendi bölgelerinin değerlerini yarışma platformunda sergilemeyi amaçlıyor.
Yarışmacı, 30 yaşındadır. Genç yaşına rağmen 5 yıllık evlilik deneyimi olan Kıyak, yarışmada kendini kanıtlamak ve evlilikteki bilgi birikimini paylaşmak için mücadele edecek.
Aslı Hünel'in Gelin Evi yarışmasında yer alan Fatma Nur Kıyak, izleyicilerin dikkatle takip ettiği ve desteklediği bir isim olarak yarışmaya katıldı.
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK