Yalı Çapkını 66. Bölüm izle  Tek Parça Full İzle Star TV Yalı Çapkını son bölüm izle! Yalı Çapkını 66. Bölüm izle Tek Parça Full İzle Star TV Yalı Çapkını son bölüm izle!
Aldatmak 63. Bölüm: ATV'de Yayınlandı!
Aldatmak dizisinin heyecan dolu 63. bölümü, 28 Mart 2024 tarihinde ATV ekranlarında seyircisiyle buluştu. Dizinin yeni bölümü internete yüklendi ve izleyicilerle buluştu. Aldatmak dizisinin son bölümünü tek parça ve full izlemek için link haberimizde!
Aldatmak 62. Bölümde Neler Yaşandı?
Güzide, sevdiği adam tarafından yeniden hayal kırıklığına uğradığında, geçmişteki acılar yeniden su yüzüne çıkar. Kadriye'yle yaşanacak sarsıcı bir yüzleşme, Güzide'yi zor bir karar almaya sürükleyecektir. Ozan, öz kardeşine duyduğu merakı gidermeye karar verir. Ancak Dündar aynı yakınlığı göstermeye hazır değildir.
Tolga'nın verdiği yaşam mücadelesi, Oltan Kaşifoğlu'nun bile çözemeyeceği bir noktaya varır. Bu karmaşada Oylum, perişan bir babanın umut ışığı olur. Ancak Oylum'un Tolga için yapmak istediği fedakarlığı, Dicleliler kolay kolay kabul etmeyecektir.
Oylum'un aldığı büyük bir karar, Kahraman'la ilişkilerini dönülmez bir çıkmaza sokar. Başına geleceklerden korkan Serra ise önlem amaçlı yaptığı bir hamleyle tüm dengeleri değiştirecektir…
Aldatmak SON BÖLÜM İZLE TEK PARÇA - Aldatmak dizisi atv 63. bölüm izle -  AsporAldatmak Dizisi Oyuncuları
Dizide Vahide Perçin (Güzide Yenersoy), Ercan Kesal (Ali Sezai Okuyan), Mustafa Uğurlu (Tarık Yenersoy), Cem Bender (Oltan Kaşifoğlu), Berkay Ateş (Kahraman Sarpoğlu), Yusuf Çim (Ozan Yenersoy), Caner Şahin (Tolga Kaşifoğlu) gibi birbirinden yetenekli oyuncular yer alıyor.
Aldatmak 63. Bölüm İzle!
Aldatmak dizisinin ATV'de yayınlanan 63. bölümünü tek parça full izlemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. İşte Aldatmak dizi izle linki...
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK