DEM Parti Denizli Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Denizli adayı Cevahir Kayar ve Hanifi Yıldırım kimdir? DEM Parti Denizli Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Denizli adayı Cevahir Kayar ve Hanifi Yıldırım kimdir?
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'ndeki AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı'nda İstanbul başta olmak üzere 26 ilin adaylarını açıklıyor. AK Parti Rize Büyükşehir Belediye Başkan adayı kim oldu merak konusu oldu. Arama motorlarında Rize Belediye Başkan Adayının ismi sorgulatılıyor. Peki, AK Parti Rize Büyükşehir Belediye Başkan adayı kim oldu? SON DAKİKA! 2024 Rize Belediye Başkan adayları kimler? Detaylar haberimizde...
Rize'yi Geleceğe Taşıyacak İsim: Rahmi Metin
AK Parti'nin Rize Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Rahmi Metin, şehir için vizyoner projeler ve deneyimiyle dikkat çekiyor.
Rahmi Metin Kimdir?
Rahmi Metin, 1978 yılında Rize'de dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatını Rize'de tamamlamış ve ardından iş dünyasına adım atmıştır. Hem iş dünyasındaki başarıları hem de sosyal sorumluluk projelerindeki etkin rolüyle tanınan bir isim olmuştur.
İş ve Sosyal Hayatı
Rahmi Metin, Rize'nin ekonomik kalkınması ve iş dünyasının gelişimi için çeşitli projelerde yer almıştır. Aynı zamanda şehirdeki sosyal sorumluluk projelerine destek vererek, Rize'nin sosyal ve kültürel alanlardaki gelişimine katkı sağlamıştır.
Adaylık Süreci
Rahmi Metin, Rize Büyükşehir Belediye Başkan adaylığını açıklarken şehrin potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmek, altyapıyı güçlendirmek ve sosyal yaşam kalitesini artırmak için vizyoner projelerle hizmet etmeyi hedeflediğini belirtmiştir. Şehrinin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşmayı amaçlamaktadır.
Kariyer ve Başarılar
Rahmi Metin, şehrinin ekonomik ve sosyal gelişimine katkı sağlamış, aynı zamanda iş dünyasındaki liderliğiyle tanınmış bir isimdir. Adaylık sürecinde Rize'nin ihtiyaçlarına yönelik somut projelerle halkına hizmet etmeyi planlamaktadır.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'ndeki AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı'nda İstanbul başta olmak üzere 26 ilin adaylarını açıklıyor. Alfabetik sıraya göre açıklanan listeye göre Artvin adayı Mehmet Kocatepe, Aydın adayı Mustafa Savaş, Balıkesir adayı Yücel Yılmaz, Bingöl adayı Erdal Arıkan, Bursa adayı Alinur Aktaş, Rize adayı Rahmi Metin oldu.
Editör: Editör Melek