Aydın Pehlivan: Siyasi Kariyer ve Biyografi

Aydın Pehlivan Kimdir?

31 Temmuz 1977 tarihinde Menemen'de dünyaya gelen Aydın Pehlivan, Türk siyasi hayatında önemli bir figürdür. Selanik göçmeni bir ailenin ikinci çocuğu olarak doğan Pehlivan, eğitim hayatına Menemen'de başlamış ve ilçede tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nden mezun olmuştur.

İş Hayatı ve Hizmetleri

1997 yılında askerlik görevini tamamlayan Pehlivan, Menemen Belediyesi'nde uzun yıllar çalışmıştır. Daha sonra kendi güvenlik şirketini kurarak iş dünyasında faaliyet göstermiştir. Menemen'e hizmet etme tutkusuyla hareket eden Pehlivan, 2021 yılından itibaren Menemen Belediyesi'nde başkan vekilliği görevini üstlenmiştir.

Menemen Belediye Başkan Adaylığı

Aydın Pehlivan, Menemen'e olan bağlılığı ve hizmet anlayışıyla öne çıkarak Menemen Belediye Başkanlığı için adaylığını koymuştur. Bu süreçte ilçeye olan katkıları ve iş hayatındaki deneyimleriyle dikkat çeken Pehlivan, vatandaşlar tarafından da olumlu bir şekilde karşılanmaktadır.

TV yayın akışı 24 Şubat Bu akşam televizyonda neler var? Bugün hangi diziler var? Bugün kanallarda ne var? TV yayın akışı 24 Şubat Bu akşam televizyonda neler var? Bugün hangi diziler var? Bugün kanallarda ne var?

Aile Hayatı

Evli ve bir kız babası olan Aydın Pehlivan, aile değerlerine önem veren bir isimdir. Ailesiyle birlikte Menemen'de yaşamaktadır.

Aydın Pehlivan, Menemen'in sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimine katkı sağlamak amacıyla siyasi kariyerine devam etmekte ve halkın teveccühünü kazanmaya çalışmaktadır.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK