Fatma Şahin kimdir? AK Parti Gaziantep Belediye Başkan adayı Fatma Şahin kaç yaşında, nereli? Fatma Şahin kimdir? AK Parti Gaziantep Belediye Başkan adayı Fatma Şahin kaç yaşında, nereli?
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'ndeki AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı'nda İstanbul başta olmak üzere 26 ilin adaylarını açıklıyor. AK Parti Çanakkale Belediye Başkan adayı kim oldu merak konusu oldu. Arama motorlarında Çanakkale Belediye Başkan Adayının ismi sorgulatılıyor. Peki, AK Parti Çanakkale Belediye Başkan adayı kim oldu? SON DAKİKA! 2024 Çanakkale Belediye Başkan adayları kimler? Detaylar haberimizde...
Haliç Kongre Merkezi'ndeki AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı'nda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 26 ilin belediye başkan adayı resmen açıklandı. Çanakkale'de ise AK Parti'nin adayı Jülide İskenderoğlu oldu.
Çanakkale Belediye Başkan Adayı Jülide İskenderoğlu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarına göre, Çanakkale Belediye Başkanlığı için AK Parti'nin belirlediği aday Jülide İskenderoğlu oldu. İskenderoğlu, AK Parti'nin Çanakkale'deki güçlü isimlerinden biri olarak tanıtıldı.
Tanıtım Lansmanı Detayları
Toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul dahil 26 ilin belediye başkan adayını açıklarken, geri kalan 46 belediye başkan adayının duyurusunun ise 15 Ocak'ta Ankara'da yapılacağını belirtti. İlçe belediye başkan adayları ise 15 Ocak'tan sonra belli olacak.
Jülide İskenderoğlu Kimdir?
Jülide İskenderoğlu, Çanakkale'de doğmuş ve kariyerine şehrinde hizmet etme arzusuyla başlamış bir isimdir. AK Parti'nin Çanakkale Belediye Başkan adayı olarak seçilen İskenderoğlu, şehrin yerel yönetimine yapacağı katkıları ve projelerini vatandaşlarla paylaşmak için seçim sürecine girişecek.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'ndeki AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı'nda İstanbul başta olmak üzere 26 ilin adaylarını açıklıyor. Alfabetik sıraya göre açıklanan listeye göre Artvin adayı Mehmet Kocatepe, Aydın adayı Mustafa Savaş, Balıkesir adayı Yücel Yılmaz, Bingöl adayı Erdal Arıkan, Çanakkale adayı Jülide İskenderoğlu, Bursa adayı Alinur Aktaş oldu.
46 BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İSE 15 OCAK'TA ANKARA'DA BELLİ OLACAK
Tanıtım lansmanına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bizzat katılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan aralarında İstanbul'un da yer aldığı 12 büyükşehir ve 16 ilin belediye başkan adayını İstanbul'da açıklayacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, geri kalan 46 belediye başkan adayını ise 15 Ocak'ta Ankara'dan duyuracak. İlçe belediye başkan adayları ise 15 Ocak'tan sonra belli olacak.
Editör: Editör Melek