Ajet Havayolu: Yeni Kampanyalar ve Değişim

Ajet Havayolu Kimin?

Türk Hava Yolları'nın (THY) yeni yüzü olarak karşımıza çıkan Ajet, Türk Hava Yolları bünyesindeki yeni bir uçuş firmasıdır. Yeni marka, AnadoluJet'in yerini alarak Türk Hava Yolları'nın bölgesel düşük bütçeli havayolu olarak hizmet vermektedir.

Ajet'in sahibi kim? Ajet bilet kampanyası var mı? Ajet THY'nin yeni markası mı? Anadolu Jet neden Ajet oldu?

AnadoluJet Neden Ajet Oldu?

2008 yılından beri Türk Hava Yolları çatısı altında faaliyet gösteren AnadoluJet, 2023 Temmuz'unda Türk Hava Yolları bünyesinden ayrılarak Ajet adını aldı. Bu değişiklikle birlikte şirketin adı "AJET Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi (A.Ş.)" olarak değiştirildi.

Polis bayramda çocuklara sürpriz yaptı Polis bayramda çocuklara sürpriz yaptı

Ajet Havayolu Bilet Kampanyası

Ajet, yeni bir kampanya ile Türkiye'nin eşsiz güzelliklerine uygun fiyatlarla seyahat imkanı sunuyor. Şirketin mobil uygulamasına özel olarak duyurulan kampanya kapsamında, 15-17 Mart tarihleri arasında 299 TL'den başlayan fiyatlarla bilet satın alınabilecek. Bu özel fiyatlarla alınan biletler, 31 Mart ile 30 Eylül 2024 tarihleri arasında geçerli olacak.

Ajet'in bu yeni kampanyasıyla, seyahat etmek isteyenler için kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor. Sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyurularla kullanıcılara ulaşılan bu kampanya, uçuş tutkunlarını heyecanlandırmaya devam ediyor.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK