MasterChef Zeynep Gültepe kimdir? kaç yaşında, nereli? MasterChef Zeynep Gültepe kimdir? kaç yaşında, nereli?
Ahmet Naci Aytemiz, 1968 yılında Rize'nin Ardeşen ilçesinde dünyaya geldi. İlköğrenimini Konak Mahallesi İlkokulu'nda tamamladıktan sonra, 1985 yılında ticaret hayatına atıldı. 1992 yılında Ardeşen Çay Fabrikası'nda çalışmaya başladı.
Siyasi Kariyeri
1994 yılında Tunca Beldesi Doğru Yol Partisi’ne (DYP) katılarak Belde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı. 2002 yılında DYP'den istifa ederek AK Parti'ye geçti ve burada da Belde Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmaya devam etti. 2009 yerel seçimlerinde AK Parti Tunca Belde Başkanlığı görevine seçilen Aytemiz, bu görevi beş yıl boyunca sürdürdü. 2014 yerel seçimlerinde AK Parti'den Tunca Belediye Başkan Adayı olarak seçime girdi ve kazandı.
2019 Yerel Seçimleri
Ahmet Naci Aytemiz, 31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerde AK Parti'nin Rize Ardeşen'e bağlı Tunca Belediye Başkan Adayı oldu.
Silahlı Saldırı ve Ölüm
Rize'de yaşanan silahlı saldırıda, eski AKP'li belde belediye başkanı Ahmet Naci Aytemiz hayatını kaybetti. Aytemiz, önceki dönemlerde belde belediye başkanlığı yapmış ve aktif siyasi hayatıyla tanınmış bir isimdi.
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK