Down sendromlu Abdullah başkanlık makamının "en özel" çalışanı Down sendromlu Abdullah başkanlık makamının "en özel" çalışanı

Seyhan'da İftar Çadırları Hazırlanıyor!

Seyhanlı vatandaşları sevindirecek bir haber geldi! Seyhan Belediyesi, Ramazan ayında iftar çadırları kuracağını duyurdu. Seyhan'da çadırların nerede kurulacağı merak ediliyor. İşte detaylar:

Seyhan Belediyesi'nden İftar Çadırları Müjdesi

Seyhan Belediye Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, her yıl olduğu gibi bu yıl da mübarek Ramazan ayında iftar sofralarının kurulacağı belirtildi. Başkanlık açıklamasında, "Ramazan boyunca devam edecek olan iftar programlarımıza tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz" ifadelerine yer verildi.

İftar Çadırları Nerede Kurulacak?

İftar çadırlarının yerleri ise henüz belirtilmedi. Ancak Seyhanlı vatandaşlar, 17 Mart tarihinde iftar sonrasında Fatih Kısaparmak'ın şarkılarıyla dolu dolu bir zaman geçirecekler. İftar çadırlarının kurulacağı yerlerle ilgili bilgilerin ilerleyen günlerde paylaşılması bekleniyor.

Seyhan Belediyesi'nin bu güzel girişimi, Ramazan ayında bölge sakinlerine birlik ve beraberlik içinde hoş bir atmosfer sunmayı hedefliyor. Seyhanlı vatandaşlar, iftar çadırlarında bir araya gelerek Ramazan'ın manevi atmosferini yaşayacaklar.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK