TİKAV'ın "Dijitaldeki Ayak İzimiz" projesinde haziran eğitimleri tamamlandı TİKAV'ın "Dijitaldeki Ayak İzimiz" projesinde haziran eğitimleri tamamlandı
49 Personel Alımı Müjdesi! 11 Farklı Branşta Eleman Aranıyor!
KPSS Şartı Olmadan Yeni İş Fırsatı!
3-7 Haziran 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek başvurularda "Şoför, Büro Destek Personeli, İnşaat işçisi, Temizlik İşçisi, Park ve Bahçe İşçisi, Garson, Büro Destek Personeli, Harita Teknikeri, Jeoloji mühendisi, Mimar, Veteriner" kadroları için personel alımları yapılacak.
Farklı Pozisyonlarda Kariyer Fırsatı Yakala!
Belediye bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak amacıyla düzenlenecek olan bu alımda, farklı niteliklere sahip adaylara hitap eden çeşitli pozisyonlar bulunmaktadır. Açık pozisyonlar ve kontenjanlar şu şekildedir:
Şoför (10 kişi): Belediye hizmetlerinin aksamadan yürütülmesi için deneyimli şoförler aranmaktadır. En az B ehliyet isteniyor.Büro Destek Personeli (13 kişi): İdari işlerin düzenli ve etkin bir şekilde yürütülmesinde görev alacak personel alımı yapılacak.İnşaat işçisi (7 kişi): Mezuniyet şartı bulunmuyor.Temizlik İşçisi (8 kişi): Temizlik hizmetlerinin yürütülmesinde görev alacak personel alımı yapılacak.Park ve Bahçe İşçisi (2 kişi): Şehrin yeşil alanlarının bakım ve düzenlemesinden sorumlu olacak personel alımı yapılacak.Garson (4 kişi): Belediye tesislerinde hizmet verecek garsonlar aranmaktadır.Büro Destek Personeli (Engelli) (1 kişi): Engelli bireylerin istihdamına yönelik olarak bir pozisyon açılmıştır. % 40 engelli raporu olmak.Harita Teknikeri (1 kişi): Önlisans mezunu olmak gerekiyor.Jeoloji mühendisi (1 kişi): Lisans mezunu olmak gerekiyor.Mimar (1 kişi): Lisans mezunu olmak gerekiyor.Veteriner (1 kişi): Lisans mezunu olmak gerekiyor.
Başvuru Koşulları ve Süreci
Başvurular, 3-7 Haziran 2024 tarihleri arasında, Sarıgöl Belediyesi Personel Ltd. Şti.'nin Cumhuriyet Mahallesi, İstiklal Caddesi, No:1 Sarıgöl/MANİSA adresine şahsen yapılabilecektir. Adayların, başvuru sırasında belirtilen belgeleri eksiksiz olarak teslim etmeleri gerekmektedir.
Başvuru için Gerekli Belgeler:
  • Kimlik fotokopisi
  • İkametgah belgesi
  • Sağlık raporu (çalışmaya engel olmadığını gösterir)
  • Diploma (eğer pozisyon gerektiriyorsa)
  • Erkek adaylar için askerlik durum belgesi
  • 2 adet vesikalık fotoğraf
Detaylı Bilgi İçin:
Sarıgöl Belediyesi Personel Ltd. Şti. Cumhuriyet Mahallesi, İstiklal Caddesi, No:1 Sarıgöl/MANİSA
Sarıgöl Belediyesi personel alımı başvuru kılavuzu.
Editör: Editör Melek