Yeşildağspor Yetenek Avında!

Kahramanmaraş'ın Bölgesel Amatör ligdeki temsilcisi Andırın Yeşildağspor gelen taleplere cevap verebilmek için futbolcu seçmesi yaptı.

Yeşildağspor Yetenek Avında!

Kahramanmaraş'ı 2021-2022 sezonunda Bölgesel Amatör ligde temsil etme hakkı bulunan Andırın Yeşildağspor gelen taleplere cevap verebilmek için futbolcu seçmesi yapacağını duyurması doğrultusunda 80’e yakı sporcu arasında yetenekli sporcu aradı.

Temsilcimizden yapılan açıklama da, “Kahramanmaraş Bal ligi takımı Andırın Yeşildağspor 5 Eylül Pazar günü saat 16:00 da Andırın şehir stadyumunda 1994-2002 doğumlu lisanslı oyuncu seçmesi yapılacak.

Heyecanımıza ortak olmaya sporseverleri davet ediyoruz. İlçemizi Bal liginde temsil edecek olan kulübümüz Andırın Yeşildağspor, Andırın Şehir Stadyumunda sezonun ilk hazırlıklarına başlayacak. Bu doğrultuda yeni yetenekleri keşfetmek istiyoruz. Tüm sporseverleri heyecana ortak olmaya davet ediyoruz. Pandemi kurallarına uyarak hazırlıklarımız devam edecektir” denilmişti. 80’i aşkın sporcunun yer aldı ve heyecanlı sahneler yaşanan Andırın Şehir Stadyumunda Şanlıurfa, Adıyaman, Gaziantep, Diyarbakır, Adana, Kilis, Osmaniye ve Mersin’den birçok futbolcu katılım sağladı. (HABER: İLKER YİYEN)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner92