Türkoğlu İlçesinde Amatör Sporda Görkemli Ödül Töreni

Gençlik ve Spor Bakanlığı, spor Genel müdürlüğü yıllık faaliyet programında yer alan her yıl Ekim ayının ilk haftası yapılan bu yılda 4-10 Ekim tarihlerinde Türkoğlu ilçemizde düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.

Türkoğlu İlçesinde Amatör Sporda Görkemli Ödül Töreni

Kahramanmaraş Türkoğlu kaymakamlığı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Türkoğlu Belediyesi tarafından çeşitli branşlarda düzenlenen yarışmaların ödül töreni Türkoğlu kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Türkoğlu gençlik ve spor ilçe müdürü Şahin Hopur ve kurum amirlerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Programda yoğun bir sporcu ve seyirci ilgisi amatör sporlar açısından ümit vericiydi.

Programa ayrıca Avrupa ve dünya şampiyonu Harun Doğan örnek kişiliği ile katılım sağladı.

Programda açılış konuşması yapan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş her zaman Türk sporunun ve amatör sporların yanında ve destekçileri olduğunu; ilçe de yaptıkları birçok spor tesisleri ve organizasyonlar yaptıklarını örnekleriyle belirtti.

Bugünde burada böyle bir programı gerçekleştiren, değişik branşlarda Türkoğlu’lu gençlerimize sporu sevdiren ilçe Müdürü Şahin Hopur'a teşekkürlerini bildirdi. Program branşların gösterileri ve akabinde ödül töreni ile sona erdi. (HABER-FOTO: İLKER YİYEN)

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2021, 09:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner146