"Son Deplasman" belgeseli duygulandırdı

Samsunspor'un 20 Ocak 1989'da geçirdiği elim trafik kazası anlatan "Son Deplasman" belgeseli büyük beğeni toplarken, izleyenleri duygulandırdı.Samsunspor'un 20 Ocak 1989'da...

"Son Deplasman" belgeseli duygulandırdı
Samsunspor'un 20 Ocak 1989'da geçirdiği elim trafik kazası anlatan "Son Deplasman" belgeseli büyük beğeni toplarken, izleyenleri duygulandırdı.
Samsunspor'un 20 Ocak 1989'da geçirdiği elim trafik kazası, anlamlı bir belgeselle anıldı. Her yıl Asri Mezarlık'ta düzenlenen anma törenlerinin dışına çıkılarak, Samsunspor sevdalılarını farklı bir etkinlikte buluşturan yönetmen Okan Açmak'ın hazırladığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen "Son Deplasman" belgeseli büyük ilgi gördü.
Samsun Piazza AVM'de bulunan sinema salonunda gerçekleştirilen belgesel gösterimi büyük beğeni toplarken, izleyenleri duygulandırdı. Programda konuşan Samsun Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz, kazanın acısının her sene tazelendiğini belirterek, böyle bir acının bir daha yaşanmaması için dua ettiklerini söyledi.
Son Deplasman belgeseli izleyenlerden tam not aldı.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2018, 22:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER