“Sistemin Nasıl Çalıştığını Biliyorum”

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, Kahramanmaraşspor’un son durumuna ilişkin yapılan eleştirilere cevap verdi. Kahramanmaraşspor'u kimsenin malı olmadan dernek yapmak istediklerini kaydeden Sezal: “Ben bu kulübün başkanlığı yapan kişinin oğluyum. Sistemin nasıl çalıştığını biliyorum.'' Dedi.

“Sistemin Nasıl Çalıştığını Biliyorum”

Kahramanmaraş Türkiye Futbol Antrenörler Derneği’nin organize ettiği Celalettin Tekşen 3. Sürekli UEFA Gelişim Semineri ve Mustafa Pak zorunlu gelişim seminerine katılan Cihat Sezal, Kahramanmaraşspor’un son durumu hakkında değerlendirmelerde bulundu.

“KMS’yi kimsenin malı olmadan dernek yapmak istiyoruz”

Sezon başından bu yana stadyum krizi yaşayan ve iç saha maçlarını Osmaniye’de oynamak zorunda kalan Kahramanmaraşspor camiasında yöneticisinden taraftarına her kesim siyasetçileri suçlarken, eleştirilere cevap Milletvekili Sezal’dan geldi. Şehrimizin takımına her durumda destek vermeye devam edeceğinin altını çizen Sezal: ''Kahramanmaraşspor için bir mücadelemizin olduğunu bilmenizi isterim. Kahramanmaraşspor'u kimsenin malı olmadan dernek yapmak istiyoruz. Kahramanmaraşspor'u alacağız. Kahramanmaraş'ın bir değeri olarak ayağa kaldıracağız. Buradan bir nema çıkarmak isteyenler… Sürekli siyasetçiyi suçlayan kişiler…Ben bu kulübün başkanlığı yapan kişinin oğluyum, sistemin nasıl çalıştığını biliyorum.'' dedi. HABER: GÖKHAN DÖKÜCÜ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner92