Salih Fidan Adına Seminer Veriliyor

Kahramanmaraş’ın Tecrübeli spor Adamı Salih Fidan adına TÜFAD ve KSÜ BESYO ortaklaşa sürekli gelişim Teknik Direktör semineri düzenliyor.

Salih Fidan Adına Seminer Veriliyor

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği ve Sütcü İmam Üniversitesi BESYO İşbirliği gerçekleşecek olan Salih Fidan sürekli gelişim Teknik Direktör semineri başlıyor.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği ve Sütcü İmam Üniversitesi BESYO İşbirliği gerçekleşecek  olan 1. Salih Fidan sürekli gelişim semineri 24 Şubat Pazartesi günü Sütcü İmam Üniversitesi Beden eğitimi Spor Yüksek Okulunda başlıyor. Seminere TFF Teknik Direktör, UEFA Elit A Lisans, UEFA A, UEFA B, Prof Kaleci Antrenörleri, TFF A Lisans sahibi antrenörler katılacaklar. 

SEMİNER BUGÜN BAŞLIYOR

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği ve Sütcü İmam Üniversitesi BESYO İşbirliği gerçekleşecek seminerde Antrenörlere sabah teorik öğleden pratik bilgiler verilecek. Üç aşamalı yapılacak seminere Kahramanmaraş yanında Adana, Osmaniye, Aksaray ve Cizre’den toplam 45 antrenör katılacak. Seminere katılan Hocalarımıza her seminer için 5 kredi puanı verilecektir.  Kahramanmaraş TÜFAD Başkanı Mesut Çanak Başarılı ve Faydalı bir seminer olması dilek ve temennisinde bulundu. (HABER-FOTO: İLKER YİYEN)

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2020, 09:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

siteye gitmek için tıkla

banner79

banner77

banner78