“Ne Bekliyordunuz?”

Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 3. Gruptaki Temsilcimiz Andırın Yeşildağspor, Kayseri Emar Grup Futbol Kulübü maçı sonrasında '' Ne Bekliyordunuz'' başlıklı paylaşım yaptı.

“Ne Bekliyordunuz?”

Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 3. Grupta mücadele eden Andırın Yeşildağspor, Kayseri Emar Grup Futbol Kulübü ile karşılaştığı maçı 3-1 kayıp etti. 2021-2022 futbol sezonunda Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 3.Grupta mücadele eden Andırın Yeşildağspor, 4.Haftanın maçında Kayseri Emar Grup Futbol Kulübü'ne mağlup olarak puanla tanışamadı. Maç sonrası Sosyal medyadan yapılan yorumlara ve sinkaflı sözlere yönelik Kulüp Sosyal Medya hesabındna açıklamalarda bulundu; Kayseri şehrinde bulunan Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Sahada 4.Haftanın maçında Kayseri Emar Grup Futbol Kulübü'ne mağlup olan Andırın Yeşildağspor, kulübü sosyal medya hesabından ''Ne Bekliyordunuz'' başlıklı paylaşım yaptı.

Andırın Yeşildağspor, kulübü sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi;

Biz Bal ligi hedefi koyduğumuz da amacımız ilçenin adını duyurmak Andırın'a bir heyecan yaşatmaktı. Şunu hesap edemedik bu kadar sahipsiz bırakılacağımızı ve maddi olarak tüm yükün kulüp başkanımıza kalacağını. Sosyal medyada ve sokakta Andırın Yeşildağspor'u eleştiren aklı sıra alay eden kişilere sormak istiyorum. Ne bekliyordunuz her önüne gelene 5 atıp 40 bin tl bütçe ile 3.lige çıkmayı mı bekliyordunuz. Arkadaşlar burası Maraş amatör değil Bal ligi. Karşında il takımları var, nüfusu ve ekonomik durumu senin 30-40 katın bütçeli ilçe takımları var. Bütün takımların tesisi var. Takım otobüsü var.Maaşlı Hocası- antrenörü kulüp müdürü-malzemecisi -masörü var. Senin hocan öğretmen kulüp müdürün laborant antrenörün öğretmen bu insanlar gönüllü bu işi yapıyor malzemecin ve  masörün ise yok .Her deplasman otobüsü nereden bulacağım diye düşünüyorsun. Kulüp Başkanımız her hafta oyunculara maç başını nasıl vereceğim diye düşünüyor. Aman ekstra masraf çıkmasın diye dua ediyoruz. Takım ise genç. En büyük oyuncumuz bugün ki maçta 1999 doğumluydu. Bal liginde oynamış iki oyuncu var. Ozan ve Eren. Onlarında toplasan 20 maç etmiyor. Süper amatör de iken 5-6 tane tecrübeli üst liglerde oynamış oyuncumuz vardı. Aldıkları parayı helal ettireceklermiş Ne alıyor bu çocuklar söyleyeyim maç başı 200-ile 400 tl arası. En fazla kazanan ayda 1600 tl. Adam Yazıyor orta saha lazım, forvet lazım şu lazım bu lazım. Evet lazım bizde biliyoruz para var mı? Bir kulüp başkanı Ne yapsın. Oyuncu hasta olur Başkan götürür oyuncu sakatlanır başkan götürür. Gıdayı başkan alır ilacı başkan alır. Eleştiriyi de başkan alıyor. E insaf be. Hangimiz elimizi taşın altına koyduk Ne yaptık bu takım için. Destek olan gerçek taraftarımıza lafım Yok” denildi. (HABER: İLKER YİYEN)

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2021, 16:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER