Masterler ve Veteranlar Ligi Türkiye Karması Bartın'a geldi

Türkiye Masterler ve Veteranlar Ligi Türkiye Karması Bartın'a geldi.Türkiye Masterler ve Veteranlar Ligi (TMVFL) Federasyonu tarafından kurulan Türkiye Masterler ve Veteranlar Ligi Türkiye...

Masterler ve Veteranlar Ligi Türkiye Karması Bartın'a geldi
Türkiye Masterler ve Veteranlar Ligi Türkiye Karması Bartın'a geldi.
Türkiye Masterler ve Veteranlar Ligi (TMVFL) Federasyonu tarafından kurulan Türkiye Masterler ve Veteranlar Ligi Türkiye Karması Kozcağıza geldi. Program, Şehit Uğur Akyer Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin daveti üzerine gerçekleşti. Veteran Milli takımı Kozcağızda Şehit Uğur Akyer Veteranlar takımı ile karşılaştı. Karşılaşma öncesi 2015 yılında Şırnak Uludere'de şehit olan Uğur Akyer'in babası İbrahim Akyer ile fotoğraf çektiren Veteranlar karması baba İbrahim Akyer'e hediye takdim etti.
Hediye takdiminin ardından dostluk maçı oynandı. Müsabakanın başlama düdüğü öncesi iki takım oyuncuları 1989 yılında Samsunspor'un geçirdiği kazayı unutmadı. Veteran sporcular. Kozcağız'ın ilçe olmasına da pankart ile destek verdi. Bartın'a 20 kişilik kadro ile geldiklerini ifade eden TMVFL Sportif Direktörü Alpay Özer, "Türkiye Masterler ve Veteranlar Ligi Federasyonu olarak sosyal sorumluluk projelerine önem veriyoruz. Karşılaşmaların skoru bizim için önemli değil. Bu kapsamda da Şehit Uğur Akyer Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin daveti üzerine Bartın'a geldik. Dostça bir mücadele oldu. Milli takımımızdan iki arkadaşımızın çarpışması sonucu bir arkadaşımızın kolu kırıldı bundan dolayı üzgünüz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2018, 12:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER