Kms’nin etimesgut maçı bugün!

Profesyonel Ligde mücadele eden Temsilcimiz Kahramanmaraşspor bugün Başkent Temsilcisi Etimesgut Belediyespor ile zorlu bir müsabakaya çıkacak

Kms’nin etimesgut maçı bugün!

Hazırlıklarını Hanefi Mahçiçek Stadyumunda tamamlayan Temsilcimiz Kahramanmaraşspor, Etimesgut maçı hazırlıklarını dün tamamladı ve Ankara'ya hareket etti. 2021-2022 Sezonu 2.Lig Kırmızı Grupta Kahramanmaraşspor, Ligin ikinci haftasında Başkent ekibi Etimesgut Belediyespor ile karşılaşacak. Zorlu bir müsabakaya çıkacak olan Kahramanmaraşspor’da rot galibiyet olarak belirlendi.

MAÇI ÖZCAN YÖNETECEK

Bugün 15 Temmuz Milli Birlik Stadyumunda oynanacak olan Etimesgut Belediyespor – Kahramanmaraşspor maçını Sinan Özcan yönetecek. Bu Sezon 2.Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Kırmızı Beyazlılar Ligin ikinci haftasında konuk olacağı Etimesgut Belediyespor maçının hakemleri açıklandı. Kahramanmaraşspor'un, 2021-2022 Sezonunda 2.Lig Kırmızı Grupta Ligin 2.Haftasında 11 Eylül Cumartesi günü Etimesgut Belediyespor'un, konuğu olacak. Başkent Ankara'nın Sincan ilçesinde bulunan 15 Temmuz Milli Birlik Stadında oynanacak. Kahramanmaraşspor, Etimesgut Belediyespor maçını Sinan Özcan yönetecek. Trabzon Bölgesinden B Klasman orta hakem Sinan Özcan yönetecek. Karşılaşmada Sinan Özcan'ın yardımcılıklarını Bölgesinden Kadir Beyaz ve Bölgesinden Kenan Özcan yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Bölgesinden Murat Kasap olacak. (HABER: İLKER YİYEN)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER