KERVANCIOĞLU “GENÇLERE SAHİP ÇIKMAK LAZIM”

Haberin detayları için tıklayınız.

KERVANCIOĞLU “GENÇLERE SAHİP ÇIKMAK LAZIM”

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kahramanmaraş Şube Başkanı Sami Kervancıoğlu, ''Kahramanmaraş’ta yapacak çok işlerimiz var. Bizim Önceliğimiz Şehrimiz ve Şehrimizin Gençleri. Biz buraya hedeflerle geldik. Projelerle geldik. Birlik olursak kazanırız'' dedi.

Kahramanmaraş Basketbol’ Camiasına Yönveren TBF Basketbol İl Temsilcisi Mustafa Dağlı ve Basketbol Camiasının Emektarları, Kulüp Başkanları, Hakemler ve Antrenörler MÜSİAD Başkanı Sami Kervancıoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

“ŞEHRİ BÖYLESİNE DERTLENEN YİĞİT İNSANLARA HEPİMİZİN İHTİYACI VAR”

Ziyarette Basketbol Camiasının işlevini, sorunları ve sıkıntılarını dile getiren İl Temsilcisi Mustafa Dağlı Gazetemize yaptığı açıklamada, “Şehrimizin Medarı İftarı, Kahramanmaraş’ımızın tanıtım yüzü, Müsiad Kahramanmaraş başkanımız Sami Kervancıoğlu Beyi Basketbol Camiası olarak Ziyaret ederek Hayırlı Olsun temennisinde bulunduk. Şehir Aşığı kıymetli başkanımız ile Kahramanmaraşımıza ve Gençlerimize yönelik Neler yapılabileceğine dair istişarelerde bulunduk. Nazik Misafirperverliği İçin değerli Başkanımıza Şükranlarımı Sunuyorum. Şehri böylesine dertlenen yiğit İnsanlara hepimizin ihtiyacı var. Allah Razı Olsun” ifadelerini kullandı.

“HEPİMİZİN DERDİ KAHRAMANMARAŞ, HEPİMİZ BU ŞEHRİN EVLADIYIZ”

Ziyaretten dolayı Basketbol Camiasına memnuniyetini dile getiren MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Sami Kervancıoğlu, ''Kahramanmaraş’ımızı bölgede Türkiye’de ve dünyada örnek bir şehir olarak tanıtacağız. Çünkü biz bu görevi ele almadan önce veya devraldıktan sonra bir hedef koymuştuk. Bu hedefi inşallah ekibimizle beraber MÜSİAD’ımızı çok güzel yerlere taşıyacağız. Bizim olan ürünlerimizi yurt dışına pazarlayacağız. Çünkü bu dövizin girdisi bizim Kahramanmaraş’a girdirilmesi lazım. Bu Noktada Kahramanmaraş hepimizin ortak paydası. Bu Ortak Paydada Spor camiası da çok önemli.  Gençler çok önemli'' dedi.

“YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR, YOLUN BAŞINDAYIZ”

Gençlere sahip çıkılması noktasında elinden geleni yapacağını dile getiren Sami Kervancıoğlu, “Biliyorsunuz Kahramanmaraş bir dondurma şehri olduğu kadar da tekstil şehri. Kahramanmaraş Herşeye layık. Hepimiz aynı gemideyiz ve Kahramanmaraş’ı daha ileriye taşıma derdindeyiz. Sizler spor kolunu oluşturuyorsunuz. Bizlerde Sizlerin ve Gençlerin yanında olmamız lazım. Amacımız burada Kahramanmaraş’ımızı ekonomimizi şehir dışından gelen gerek sporcu olsun, gerek tüccar olsun, gerek iş adamı olsun misafirleri güzel bir şekilde şehrimizi tanıtmak. Kahramanmaraş’ımızı bölgede Türkiye’de ve dünyada örnek bir şehir olarak tanıtacağız. Çünkü biz bu görevi ele almadan önce veya devraldıktan sonra bir hedef koymuştuk. Bu hedefi inşallah ekibimizle beraber MÜSİAD’ımızı çok güzel yerlere taşıyacağız. Sizlerde Spor camiası olarak başarılara ulaşacağınıza eminim. Şehrimin gençlerine sahip çıkmak lazım. Biz Her zaman yanınızdayız. Kahramanmaraş’ımız sadece dondurma ve tekstil değil bunun dışında sayamadığımız bir çok değerlerimiz var. Spor alanında da değerlerimiz olması için Gençliğe sahip çıkmak lazımdır. Her alanda her toplantıda Kahramanmaraş’ımızın değerlerini yurt içine yurt dışına taşıyacağız. Biliyorsunuz MÜSİAD’ın Türkiye genelinde 81 tane yapılanması var. Gerçekten çok büyük bir kuruluşumuz bulunmamaktadır.  Bir de Yurtdışında çok güzel bir yapılanmamız var. Kahramanmaraş’ta yapacak çok işlerimiz var. Biz buraya hedeflerle geldik. Projelerle geldik. MÜSİAD’nın bize sağladı bütün imkânları ve etkinlikleri kullanacağız. Kahramanmaraş’ımıza güzel şeyler kazandırdığımız zaman biz mutlu olacağız. Her zaman sahada projelerimizle birlikte olacağız'' şeklinde konuştu. (HABER VE FOTOĞRAF: İLKER YİYEN)

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2019, 10:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner92

banner94