Kazım Kurt, Es-Es maçını taraftarla izledi

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Eskişehir Atatürk Stadyumunda oynanan Eskişehirspor-İstanbulspor maçını, locada 15 Eskişehirsporlu ile beraber izledi.Başkan Kurt,...

Kazım Kurt, Es-Es maçını taraftarla izledi
Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Eskişehir Atatürk Stadyumunda oynanan Eskişehirspor-İstanbulspor maçını, locada 15 Eskişehirsporlu ile beraber izledi.
Başkan Kurt, İstanbulspor maçında farklı bir etkinlik yaparak maçı locada 15 kişi ile izleyeceğini açıklamış, sosyal medyadan bir kampanya başlatmıştı. Kampanyaya katılan yüzlerce kişi arasından kura ile seçilen 15 kişi Eskişehirspor-İstanbulspor maçını Kazım Kurt ile beraber locada izleme şansı yakaladı.
Maç öncesi locada Başkan Kurt ile buluşan Eskişehirspor taraftarları, maçı Başkan Kurt birlikte izledi. Maç öncesi, devre arası ve maç sonrasında taraftarlarla uzun uzun sohbet eden Başkan Kurt, maçın değerlendirmesini de taraftarla birlikte yaptı. Taraftarlar ile Kazım Kurt, bol bol hatıra fotoğrafları çektirmeyi de unutmadı. Başkan Kurt, bundan sonra içerdeki maçlarda bu uygulamanın devam edeceğini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2018, 23:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER