Karesispor'lu sporculardan büyük başarı

Türkiye Açık Kick Boks Şampiyonası'na 4 sporcu ile katılan Karesisporlu sporcular şampiyonada başarılı olarak, 3 madalya ile döndüler.2018'de yapılacak Dünya Şampiyonası'na...

Karesispor'lu sporculardan büyük başarı
Türkiye Açık Kick Boks Şampiyonası'na 4 sporcu ile katılan Karesisporlu sporcular şampiyonada başarılı olarak, 3 madalya ile döndüler.
2018'de yapılacak Dünya Şampiyonası'na hazırlanan Sevcan Çakırca, Türkiye Açık Kick Boks Şampiyonasın da Light Contact ve Full Contact olmak üzere 2 farklı branşta kürsüye çıktı. Milli Sporcu Oğuz Sever ise sıralama olarak klasmandaki bir çok sporcuyu geride bırakarak şampiyonayı 3. sırada tamamladı.
Sporcuların çalışmalarını azimli ve disiplinli bir şekilde sürdürdüğünü söyleyen Balıkesir Kick Boks İl Temsilcisi ve Karesispor Antrenörü Ender Yeşilyurt, "Her sene Milli Takım kadrosuna Balıkesir'den sporcu kazandırıyoruz. Artık bu bize yetmiyor. Hedefimiz Dünya Şampiyonu çıkarmak. Bu yolda bizden desteğini esirgemeyen Karesi Belediye Başkanımız Sayın Yücel Yılmaz başta olmak üzere Karesispor yöneticileri ve antrenör arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2018, 17:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER