“Kahramanmaraşspor’un Ulaşım Masraflarını Karşılamaya Hazırım”

Kahramanmaraşspor’un stadyumsuz kalmasının ardından farklı şehirlerde maçlarını oynaması için sağlan ulaşım desteği için Kahramanmaraşspor’a gönül veren Alaeddin Koska, “Emanet otobüs verdiler diye teşekkür etmek benim zoruma gidiyor” diyerek takımın ulaşım masraflarını karşılamaya hazır olduğunu söyledi.

“Kahramanmaraşspor’un Ulaşım Masraflarını Karşılamaya Hazırım”

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Kahramanmaraşspor’un içine düştüğü durumun tüm kenti yeteri kadar üzdüğünü söyleyen Koska şu ifadelere yer verdi:

“Dün Kahramanmaraşspor sosyal medya hesaplarından takıma ulaşım desteği sağlayan şehrin idarecilerine teşekkür mesajı yayınlandı. Haberi görünce inanın çok üzüldüm, şehrin düştüğü duruma içerledim, bizler bunu mu hak ediyoruz? Bırakın şehir takımlarını amatör liglerdeki takımların bile giydirilmiş takım otobüsleri varken, biz de belediye tarafından emanet verilen otobüse teşekkür ettirecek duruma getirilmişiz. Bu takım şehrin adını taşıyor ve bu şehri temsil ediyor. Ölümü gösterip sıtmaya razı ediyorlar. Güzel olmaz mıydı, Kahramanmaraş’ın simgeleriyle giydirilmiş bir takım otobüsü olsa? Her gittiği şehirde bizi temsil etse, eminim hepimizin de hoşuna giderdi. Buraya kadar normal, alışık olduğumuz bir durum ama bana bugün anormal gelen şey takıma destek olmayan üstüne stadını da elinden alan iradeye emanet otobüs verdiler diye teşekkür etmek benim zoruma gidiyor. Buradan Kahramanmaraş spor kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan’a seslenmek istiyorum, sezon boyunca ulaşım giderlerini şahsım karşılamaya hazırım, yeter ki böyle basit bir mesele için teşekkür etmek zorunda kalmayın kimseye, bana da teşekkür etmenize gerek yok, bu şehrin bir evladı olarak bunu kendime bir vazife olarak görüyorum…”ifadelerini kullandı. (HABER: İLKER YİYEN)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER