İstifaların sebebi bugün açıklanıyor!

Uşak Mağlubiyeti sonrası yaşanan İstifa depremi ile ilgili Kulüp Sosyal Medyası Kulüp Başkanlığı görevinden istifa eden Fatih Mehmet Ceyhan'ın Basın toplantısı ile istifa sebebini açıklayacağını duyurdu.

İstifaların sebebi bugün açıklanıyor!

Başkanlıktan istifa eden Fatih Mehmet Ceyhan'ın, sosyal medya hesabından istifa ettiğini duyurmuştu. Kahramanmaraşspor Kulübün'den yapılan açıklamada,'' Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanlığı görevinden istifa eden Fatih Mehmet Ceyhan'ın, 22 Şubat Pazartesi günü düzenleyeceği basın toplantısıyla önemli açıklamalarda bulunacağı duyuruldu.

İLK İSTİFA BAŞKAN CEYHAN’DAN GELDİ

Misli.com 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Kahramanmaraşspor’un Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, başkanlık görevinden istifa ettiğini açıkladı. Kahramanmaraşspor’un 7 yıldır Kulüp Başkanlığını yapan ve kentten maddi anlamda fazla bir destek görmemesine karşın kendi bütçesi ile takımı ayakta tutmaya çalışan Fatih Mehmet Ceyhan, şok karar aldı. 6 aydır babası Süleyman Ceyhan’ın rahatsızlığı ile de uğraşan ve babasını da 14 Şubat’ta kaybederek fiziki olarak yorgun düşen Başkan Ceyhan, gece saatlerinde sosyal medya hesabından istifa ettiğini duyurdu.

Ceyhan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi: “7 yıldır şerefle ve gururla yürüttüğüm Kahramanmaraşspor Başkanlığı’ndan bugün itibarıyla İstifa ediyorum. Bu süreçte benimle birlikte olan, tüm Yol Arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte Kahramanmaraşspor’a başarılar diliyorum. Kandilimiz mübarek olsun” ifadelerini kullandı.

ARDINDAN KULÜPTEN AÇIKLAMA GELDİ

Profesyonel Temsilcimiz Kahramanmaraşspor Kulübün'den yapılan açıklamada, “Kulüp başkanımız Dr. Fatih Mehmet Ceyhan, Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyurdu. 22 Şubat Pazartesi günü düzenleyeceği basın toplantısıyla önemli açıklamalarda bulunacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.

TEKNİK HEYETTE İSTİFA ETTİ

Kahramanmaraşspor'da dün Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan'ın istifası sonrası Teknik Heyetin istifa ettiği öğrenildi. Misli.com 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden şehrimizin tek profesyonel takımı Kahramanmaraşspor'da son haftalarda alınan mağlubiyetler istifaları da beraberinde getiriyor. Kulübün 7 yıldır başkanlığını sürdüren Fatih Mehmet Ceyhan, aldığı kararla başkanlıktan istifa ettiğini duyurmuştu. Başkanın istifa kararının ardından sezon başından buyana takımı çalıştıran Teknik patron Sinan Yücer ve yardımcılarının da istifasını sunduğu gelen bilgiler arasında yer aldı.

SİNAN YÜCERDEN AÇIKLAMA GELDİ
Kahramanmaraşspor kulübünden ''yollar ayrıldı'' şeklinde duyurulan Kahramanmaraşspor Teknik Direktörü Sinan Yücer yaptığı paylaşımda istifa ettiğini duyurdu.

Kahramanmaraşspor Teknik Direktörü Sinan Yücer, “Sezon başından beri görev yaptığım Kahramanmaraşspor kulübünden Kulüp Başkanımız sayın Fatih Mehmet Ceyhan'ın görevi bırakmasının ardından bugün itibariyle ile istifa etmiş bulunmaktayım” dedi. (HABER: İLKER YİYEN)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner90