Fikret Orman, Süper Lig’e Çıkaracak Takım Arıyor

Beşiktaş eski başkanı Fikret Orman'ın, alt liglerden potansiyeli olan birtakım alarak Süper Lig'e çıkartmak için çalışma başlattığı iddia edilirken Akdeniz Bölgesinden Kahramanmaraşspor’un ismi de var.

Fikret Orman, Süper Lig’e Çıkaracak Takım Arıyor

Beşiktaş’ın eski Başkanı Fikret Orman, futboldan daha fazla uzak kalamadı… bir süredir TV’ci Acun Ilıcalı gibi yurt dışından bir takım almak için bazı çalışmalar yapan Orman’ın yeni hedefinin ise alt liglerden birtakım alarak Süper Lig’de mücadele ettirmek olduğu bildirildi.

TURGAY CİNER'İ ÖRNEK ALDI

Fikret Orman’ın özellikle Beşiktaşlı eski yönetici Turgay Ciner’in Kasımpaşa’yı alarak yükselttiği gibi bir operasyonu planladığı bildirildi. Yurt dışında adının “pazarlıkçı” başkana çıktığını hatırlatan Orman’ın operasyonu tamamlaması durumunda 1-2 sene içinde Süper Lig’de oynayacak bir takım kurmayı planladığı bildirildi. Hatta Orman’ın bunun için planlarını bile hazırladığı gelen bilgiler arasında.

TAKIM KONUSUNDA KARAR VERMEDİ

Fikret Orman’ın aklındaki takımların İstanbul bölgesinden Sarıyer ve Pendikspor ile memleketinin takımı Artvin Hopaspor ile yine Karadeniz bölgesinden Kastamonuspor ile taraftar yoğunluğu nedeniyle Sakaryaspor, Akdeniz Bölgesinde Erzin Belediyespor, Kahramanmaraşspor, Kilis Beediyespor olduğu ile ilgili iddialar var. (KAYNAK: FOTOSPOR - HABER: İLKER YİYEN)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER