Erek Beş Yıldız Hentbol Takımından büyük başarı

Deplasmanlı Erkekler Hentbol 2. Lig A Grubunda mücadele eden Van Erek Beş Yıldız Spor Kulübü, evinde karşılaştığı Elazığ Karşıyaka İÖO Spor Kulübünü 35-26 mağlup etti.2. Lig A...

Erek Beş Yıldız Hentbol Takımından büyük başarı
Deplasmanlı Erkekler Hentbol 2. Lig A Grubunda mücadele eden Van Erek Beş Yıldız Spor Kulübü, evinde karşılaştığı Elazığ Karşıyaka İÖO Spor Kulübünü 35-26 mağlup etti.
2. Lig A Grubunda mücadele eden Van Erek Beş Yıldız Hentbol Takımı, Nur Tatar Spor Salonunda Elazığ Karşıyaka İÖO Spor Kulübü ile karşı karşıya geldi. Van Erek Beş Yıldız Hentbol Takımı, maçı 35-26 kazandı.
Konu ile ilgili açıklama yapan Antrenör Müslüm Karaboğa, "Elazığ Karşıyaka İÖO Spor Kulübü üstün oyunumuzla yenerek grubumuzda namağlup liderliğimizi sürdürüyoruz. Son karşılaşmamızda almış olduğumuz puan ile play-off'lar için de yerimizi biraz daha sağlama aldık. Maçın geneli olarak değerlendirilmesi gerekirse, ilk yarı üstün bir performans sağlayan tecrübeli oyuncularımız farklı bir skor ile soyunma odasına gittiler. 2. yarıda ise genç oyuncularımıza fırsat verdim ve skor avantajını koruyarak maçı kazanmayı başardık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2018, 12:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER