​​​​​​​Elbistanspor Sponsor Arıyor

Bölgesel Amatör Ligde Kahramanmaraş’ı Temsil eden Elbistanspor yeni sezon için sponsor arayışına çıktı.

​​​​​​​Elbistanspor Sponsor Arıyor

Kahramanmaraş’ı 2020-2021 sezonunda 3 Temsilcimiz BAL’da mücadele edecek. Türkoğlu Belediye ve Andırın Yeşildağspor Lige merhaba diyecek olurken yıllardan bu yana BAL’ın yükünü taşıyan tecrübeli ekip Elbistanspor yeni sezon hazırlıklarına hızlı girip işini sağlamlaştırmak istiyor. Pandem dolayısı ile Lige uzun bir ara veren ekipler hazırlık aşamasında olurken Elbistanspor ise ilk olarak sponsor arayışı ile başladı. Elbistan ilçesindeki Mülki ve siyasi bürokratları gezen Elbistan ekipte hedef ligde kalabilmek adına ayakta durmak için Sponsor bulmak.

Bu noktada Elbistanspor sosyal medya hesabında paylaşım olarak; “Elbisanımızı Bal Liginde temsil eden Elbistansporumuzun arkasında duran güçlü bir sponsorumuz olmadı bu zamana dek. Ancak ligdeki rakiplerimiz bu konuda her zaman bizden avantajlı ve güçlü desteklere sahipler. Bu memlekette iş yapıp trilyonlarca para kazanan firmalar nedense Elbistanspora yardım etmekten, sponsor olmaktan imtina ediyorlar hep. Çelikler Holding, Mutlucan Şeker Fabrikası maalesef takımımıza destek olmuyorlar. Bu takım artık 3.lige çıkmalı. Her zaman yaşanan mali problemler ortadan kalkmalı. #SampiyonlukYolu Cefalıdır, Elbistan Aşkı Vefalıdır” cümlesi ile paylaşımda bulundu.

ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Maddi anlamda zorluk çeken ve Sponsor arayışını sürdüren Elbistanspor Kulübü yönetimi; Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Disiplin Kurulu üyesi Sn. Sermet Yıldız'ı Kulüp Başkanı Fatih Çiflikli, Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, kulüp yöneticileri ve teknik direktörü ile birlikte ziyaret ederek sponsorluk arayışını sürdürdüler. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin ve Sermet Yıldız' ın isimlerinin yazdığı şanlı Elbistanspor formalarını takdim ederek ziyaret esnasında “Sermet Yıldız yine geçmişte yaptığı gibi Elbistanspora maddi ve manevi destek olacağının sözünü vermiş ve zor günler geçiren ve liglerin başlamasına az bir zaman kala destek arayışında olan Elbisansporun yine arkasında durdu. Kulüp Yönetimi tarafından Kendisine camiamız adına teşekkür ederiz” ifadeleri kullanılırken Ayrıca “bir dizi ziyaretler esnasında Elbistansporumuza destek olan ve zamanını esirgemeyen Belediye Başkanımız Mehmet Gürbüz’ ede teşekkürlerimizi sunarız” denildi.

ELBİSTANSPOR, YENİ SEZON HAZIRLIKLARINA BAŞLADI

2020-2021 sezonunda Bölgesel Amatör Ligde Kahramanmaraş'ı temsil edecek olan Elbistanspor, Teknik direktör Mutlu Doğan gözetiminde yeni sezon hazırlıklarına başladı. Geçtiğimiz günlerde Kırmızı Beyazlı temsilcimiz Türkiye Futbol Federasyonuna lige katılım bedelini yatırmıştı. Elbistan temsilcisi 25 Aralık Cuma günü Elbistanspor tesislerinde toplandı. Covit 19 testinden geçen oyuncular, Elbistan İlçe stadında Teknik direktör Mutlu Doğan gözetiminde 26 Aralık Cumartesi günü 2020-2021 sezonunun ilk antremanını yaptı. (HABER: İLKER YİYEN)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner180

banner174