Bozyazı Anadolu Lisesi Voleybol Takımı şampiyon oldu

Bozyazı Kaymakamı Hayatı Taşdan ve Belediye Başkanı Mehmet Ballı, Okullar Arası Erkekler Voleybol müsabakalarında il birincisi olan Bozyazı Anadolu Lisesi Voleybol Takımını kabul...

Bozyazı Anadolu Lisesi Voleybol Takımı şampiyon oldu
Bozyazı Kaymakamı Hayatı Taşdan ve Belediye Başkanı Mehmet Ballı, Okullar Arası Erkekler Voleybol müsabakalarında il birincisi olan Bozyazı Anadolu Lisesi Voleybol Takımını kabul etti.
Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği 'Okullar Arası Erkekler Voleybol il birinciliği karşılaşmalarına katılan 13 ilçe takımı ile yaptığı karşılaşmaları kazanarak il birincisi olan Bozyazı Anadolu Lisesi Voleybol Takımı, ilk önce Kaymakam Hayatı Taşdan'ı ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sezgin, Bozyazı Anadolu Lisesi Müdürü Ali Erduran ve beden eğitimi öğretmeni Hıdır Derin'de ziyarette voleybol takımını yalnız bırakmadı. Şampiyon olan takımı kutlayan Taşdan, başarılarının devamını diledi. Öğrencilerle sohbet edip ders durumlarını da soran Taşdan, "Hepinizi kutlarım. Spor yaparken derslerinizi ihmal etmeyin. Her ikisinde de başarılı olmak önemli. Katılacağınız grup müsabakalarında Mersin'i ve ilçemizi en iyi şekilde temsil ederek derece ile döneceğinize inancım sonsuz" dedi.
Kaymakam Taşdan'ı ziyaretinin ardından takım, Belediye Başkanı Mehmet Ballı'yı ziyaret etti. Okul Müdürü Ali Erduran, takıma verdiği maddi ve manevi desteklerden dolayı Belediye Başkanına teşekkür etti.
Başkan Ballı'da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, takımın başarılarının devamını diledi.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2018, 14:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER