Aybaba: "Kalbimiz, duamız, canımız ordumuzun yanında"

Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Teleset Mobilya Akhisarspor maçı sonrası Afrin operasyonuna değinerek,"Ordumuz bir sınır ötesi operasyon yapıyor. Kalbimiz, duamız,...

Aybaba: "Kalbimiz, duamız, canımız ordumuzun yanında"
Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Teleset Mobilya Akhisarspor maçı sonrası Afrin operasyonuna değinerek,"Ordumuz bir sınır ötesi operasyon yapıyor. Kalbimiz, duamız, gerekirse canımız onlarında yanında" dedi.
Süper Lig'in 18. haftasında sahasında Teleset Mobilya Akhisarspor ile 1-1 berabere kalan Demir Grup Sivasspor'da karşılaşma sonrası Teknik Direktör Samet Aybaba, Afrin operasyonuna değinerek, "Ordumuz bir sınır ötesi operasyon yapıyor. Kalbimiz, duamız, gerekirse canımız onların da yanında. İnşallah sağlıklı bir şekilde operasyonu bitirirler ve vatanımıza geri dönerler" dedi.
Karşılaşmanın ilk yarısının oldukça kötü bir tempoda oynandığını söyleyen Aybaba, "Az pozisyonlu, isteksiz, coşkusuz bir ilk yarı oldu. Bizim golden sonra yakaladığımız inanılmaz pozisyonlar ve coşkuyla yakaladığımız oyun var. Orada oyunu farklı bir yere götürebilirdik girdiğimiz pozisyonları değerlendirseydik. Şimdi 1-1'i konuşmuyor olurduk. Pozisyon yakalayınca atacaksınız. İkinci yarıdaki oyundan memnunum kolay değil bazı mevkilerde çok mücadele eden tek oyuncumuz var. Onlara bir şey yapamıyoruz. Rakipte oyundan kopmamak için müdahaleler yaptı. Bizde iki santrfora döndük. Futbol bu bu kadar net pozisyon yakalayıp atamazsanız sonucunda bir şey ortaya çıkıyor. Hemen Malatya maçının çalışmalarına paylaşacağız" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2018, 19:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER