Avrupa 3.sü eğitimde de başarılı!

Bulgaristan’da yapılan Avrupa Şampiyonası güreş karşılaşmalarında 57 kilogram da Avrupa üçüncüsü olan Onikişubat İlçesi Kahramanmaraş Spor Lisesi öğrencisi  Remzi Temur , okul Müdürü İsmail Gençoğlan ve rehber öğretmen Onur Kölük, Onikişubat İlçe Millî Eğitim Müdürü Enver Gökşen’i ziyaret ederek konu ile ilgili bilgilendirme yaptılar.

Avrupa 3.sü eğitimde de başarılı!

Onikişubat İlçe Millî Eğitim Müdürü Enver GökşenBu başarıda katkı ve emek veren okul Müdürü İsmail Gençoğlan, güreşçi öğrenci Remzi Temur’u devamlı motive eden Rehber öğretmen Onur Kölük ve 57 kilogram da Avrupa üçüncüsü ola Remzi Temur’u kutladı.

Gökşen, Avrupa üçüncüsü Remzi Temur’a Atatürk’ün “Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlâklısını severim.” sözünü hatırlatarak, özellikle de ahlâk konusunda çok ciddi olmasını hatırlattı. Ata sporumuz, maneviyat ve güzel ahlâklı güreşçilerimiz sayesinde hedefine ulaşmıştır” dedi ve hediyesini takdim etti.

Almanya’da yapılacak olan Gençler Avrupa Şampiyonası’nda 70 kilogram da Ülkemizi temsil edecek Mevlüt Özdemir’inde   Kahramanmaraş Spor Lisesi’nden Bu yıl mezun olan öğrencisi olması bu okulumuzun bir başarısı olarak değerlendirildi.

Kahramanmaraş Spor Lisesi okul müdürü İsmail Gençoğlan, Avrupa üçüncüsü olan Remzi Temur’u okulunda altınla ödüllendirdi. (HABER: YAVUZ NALBANTBAŞI)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER