Amatör Maçta Ahmet Çalık’a Saygı Duruşu!

Kahramanmaraş Yerel Amatör 1. Küme müsabakasında Trafik kazası geçirerek hayatını kaybeden Ahmet Çalık için saygı duruşunda bulunuldu.

Amatör Maçta Ahmet Çalık’a Saygı Duruşu!

Ankara'da geçirdiği trafik kazası sonrasında hayata gözlerini yuman Konyasporlu futbolcu Ahmet Çalık, NAhırönü Dumlupınar- Çağlayanceritspor maçı öncesinde unutulmadı. Maç öncesinde sahaya çıkan futbolcular, 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. Maçın başlamasının ardından dakikalar, Ahmet Çalık'ın forma numarası da olan 6'yı gösterdiğinde Oyuncu için Kahramanmaraş'ta oynanan maçta saygı duruşunda bulunuldu ve 6.dakikada oyun durduruldu ve sahadaki iki takım futbolcuları maçı durdurarak alkışlarla Ahmet Çalık'ı hatırladı. Kahramanmaraş'ta oynanan 1.Amatör Lig maçlarında Ahmet Çalık unutulmadı ve maç öncesinde 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu, 6.dakikada ise oyun durduruldu.

Oyuncular alkışlarla Ahmet Çalık'ı andı. Batıpark Futbol Sahasında oynanan Nahırönü Dumlupınarspor, Çağlayanceritspor maçında ise tribünler alkışlarla 6.dakikada Ahmet Çalık diye bağırdı. HABER: İLKER YİYEN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner180

banner174