VM Medicalpark Bursa Hastanesi yeni estetik kliniği hizmete girdi

VM Medikalpark Bursa Hastanesi, yenilenen VM Estetik Merkezi'ni hizmete açtı.VM Medicalpark Bursa Hastanesi bünyesinde yenilenen VM Estetik Merkezi, ileri düzeyde teknolojik alet ve...

VM Medicalpark Bursa Hastanesi yeni estetik kliniği hizmete girdi
VM Medikalpark Bursa Hastanesi, yenilenen VM Estetik Merkezi'ni hizmete açtı.
VM Medicalpark Bursa Hastanesi bünyesinde yenilenen VM Estetik Merkezi, ileri düzeyde teknolojik alet ve yöntemlerle modern cilt bakımı, altın iğne, fonksiyonel lazer ve cilt gençleştirme gibi birçok hizmeti sağlayacak. VM Medicalpark Bursa Hastanesi Genel Müdürü Metin Aslan, "Günümüzde erkek ve kadın dış güzelliğine daha dikkat eder hale geldi. Son zamanlarda estetik uygulamalarında mağduriyetler yaşanmaktadır. Tüm estetik çözümlerinin uygun şartlar altında ve uzman tarafından yapılması çok önemli" diye konuştu.
VM Medicalpark Bursa Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahı Op. Dr. Derya Bingöl ise, "Bu klinik ameliyatsız estetik uygulamaların yapılabilecek. Bünyemizde, iki tane üniversite mezunu 10 yıllık tecrübeli estetisyen, 3 adet dermotoloji hekimi ile koordineli olarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Leke tedavisinden diş estetiğine, saç tedavisinden akne tedavisine kadar birçok hizmeti vatandaşlarımıza sağlayacağız" dedi.
VM Medicalpark Bursa Hastanesi Plastik Cerrahı Uzmanı Op. Dr. Polat Biçici ise, "Burada her türlü bilinen çağın teknolojik ürünleri ile cerrahisiz estetik işlemleri yapabiliyoruz. Mevcut olan kliniğin yenilenmesiyle ve beraber çalıştığımız uzman estetisyenlerle birlikte bu işlemlere son sürat devam ediyoruz. Kliniğimiz yenilenerek daha teknolojik ürünler kazandırdık ve bundan sonra daha yoğun bir şekilde çalışmayı umuyoruz" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2018, 13:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER