Necip Fazıl Şehir Hastanesi'ne Geçer Not!

Her kurumda denetimin şart ve gerekli olduğundan cihetle, muhtemel eksikliklerin ve sıkıntıların telafisi, vatandaşın memnuniyeti için ilgili Bakanlıklarca kurumlar denetimden geçerlerken, Necip Fazıl Şehir Hastanesinin Bakanlık denetçilerince geçer not alması memnuniyet yarattı.

Necip Fazıl Şehir Hastanesi'ne Geçer Not!

İnsan ve toplum sağlığının her şeyden önemli olduğuna vurgu yapan kentimizdeki en başarılı bürokratlardan biri olarak gösterilen Sağlık Müdürü Ali Nuri Öksüz, denetim ve geçer not ile ilgili olarak; “Sağlık günümüzün en temel sorunu. Kaldı ki şimdilerde de koronavirüs tehdidi altındayız. Bu salgınla uğraşıyoruz. Tüm birimlerde gerekli tedbirlerimizi aldık, alıyoruz. Zira vatandaşın sağlığı bizim için çok önemli. Şehir Hastanesindeki 4 günlük denetim sonucu (kalite ve verimlilik) denetçilerin raporlarındaki olumlu notlar bizleri de memnun etmiştir. Hem Başhekimimiz Vehbi Şirikçi’ye, hastanede çalışan tüm sağlık çalışanlarına katkıları için teşekkür ederim” dedi.


 

BAŞHEKİM GEÇER NOT’TAN MEMNUN!

Şehir Hastanesi Başhekim Dr. Vehbi Şirikçi ise, Sağlık Bakanlığı denetmenlerince 4 gün süren denetleme sonucunda iyi puanlar aldıklarını, kalite ve verimlilik kriterlerinde sınıfı geçtiklerini söyledi, bu başarının kendilerini daha çok sorumluluk almaya yönelttiğini ve cesaretlendirdiğini, bu sevindirici netice için mutlu olduklarını ifade ile çalışanlarına teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2020, 17:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet şirikçi
ahmet şirikçi - 2 hafta Önce

selamlar
haberden duydugumuz mutlulugu bildirmek devamının gelmesi için dualarımızın bilinmesini dolayısıyla bütün emegi geçen saglıkcılarımızın maddi manevi işlerini kolaytırmasını ve bütün olumsuzluklardan korumasını cenabı haktan niyaz eder saygılar sunarım.

Abdullah AKTEMUR
Abdullah AKTEMUR - 2 hafta Önce

N.F.Ş.Hastahanesi Baş Tabibimizi ve Şahsında tüm sağlık çalışanlarını tebrik eder,Sağlık ve mutluluklar dileriz...

Lütfi KAYABAŞI
Lütfi KAYABAŞI - 2 hafta Önce

Dostlarımız ve ekiplerinin başarılı olması bizleri gururlandırdı. Ne de olsa babasının oğludur. Başarılarının devamını dilerim hayırlı akşamlar.

SIRADAKİ HABER

banner49

banner15

siteye gitmek için tıkla

banner69