Yeniden Refah Onikişubat’tan Ziyaret Atağı

Yeniden Refah Partisi tarafından Onikişubat İlçe Başkanlığına atanan Alaaddin Aksoy, Şehrin Mülki Amirlerini ziyaret ederek, Yeni seferlere yeni zaferlere gidileceğinin ve partisinin teşkilat şemasını anlatıyor.

Yeniden Refah Onikişubat’tan Ziyaret Atağı

Kahramanmaraş Valiliği ve Onikişubat Kaymakamlığını ziyaret ederek, Milli Kaynak Paketleri kitabımı Genel Başkan yardımcısı Prof. Dr. Doğan Aydal’ın yazdığı kitap Ülkemizin kullanılmayan ve kendine yetecek hatta diğer ülkelere de satışı yapılarak gelir elde edilebilecek kaynakların neler olduğu ve ne kadar gelir elde edilebileceğini anlatan kitabı takdim eden Onikişubat İlçe Başkanı Alaaddin Aksoy, Şehrimizin en üst Mülki Amiri olan Kahramanmaraş Valimiz Sayın Ömer Faruk Coşkun ve Onikişubat Kaymakamımız Sayın Serdar Keçeli Bey’i ziyaret ederek Milli Kaynak Paketleri kitabımızı takdim ettim.

Ziyaretimde Partimizin misyonu ve Şehrimizin gençlerini anlatmaya çalıştım. Onikişubat İlçemizde Üye sayımızda büyük oranda artış olduğunu Üyelerimizin yüzde 80’i ise 18-25 yaş aralığındaki genç nüfustan oluşmakta olduğunu bildirdim” diye konuştu. HABER: YAŞAR ERİKLİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER