Söke İYİ Parti yönetimi belirlendi

İYİ Parti Söke İlçe Teşkilatı'nda İlçe Başkanı Şule Tuntaş ilçe yönetiminde yer alan isimleri kamuoyuna tanıttı.İstasyon Caddesi Serdar Akıntürk iş hanında kurulan ilçe...

Söke İYİ Parti yönetimi belirlendi
İYİ Parti Söke İlçe Teşkilatı'nda İlçe Başkanı Şule Tuntaş ilçe yönetiminde yer alan isimleri kamuoyuna tanıttı.
İstasyon Caddesi Serdar Akıntürk iş hanında kurulan ilçe merkezinde basın toplantısı düzenlendi. Şule Tuntaş yaptığı açıklamada; "Kurucu il başkanımız Recep Taner tarafından verilen görevle Aydın ili genelinde İYİ Parti kurucu il, ilçe başkan ve yönetim kurulu üyelerimiz belirlenmiş bulunuyor. Bu bağlamda İYİ Parti Söke İlçe Teşkilatı kurucu ilçe başkanı olarak kıymetli arkadaşlarımla, cesur yüreklerle birlik ve beraberlik içinde kurduk. Şu an itibariyle kuruluşumuzu tamamlayıp, üye kayıtlarına başladık. Aldığımız bu büyük sorumlulukla partimizin yönetim kurulunun oluşmasına kadar her konuda halkımızın desteğini gördük ve isteklerini dikkate alarak ilgili kurullarımızı oluşturduk. Özellikle şunu belirtmek isterim ki geçmişte farklı siyasi partilerde bulunan arkadaşlarımızla birlikte, siyasete yeni başlayan kurucu üyelerimizle, huzurlu ve mutlu bir Türkiye için birlik ve beraberlik içinde sorumluluk yüklendik. Çağrımız tüm Türkiye ve Söke'yedir. Yenileneceğiz. Güçleneceğiz. Mutlu ve güçlü insanların yaşadığı bir Türkiye olacağız" diye konuştu.
Konuşmanın ardından kurucu yönetim kurulu üyeleri kendilerini tanıttı. İYİ Parti Söke kurucu yönetim kurulunda şu isimler yer alıyor: Tuğçe Canpolat Yılmaz, Muharrem Pakalın, Mahmut Akdaş, Merve Beykan Egeli, İlyas Koyuncu, Turgay Kale, Demet Apaydın, İsak Daşdemir, Namık Aktaş, Fatih Üstbaş, Arif Yıldırım, Neslihan Koyuncuoğlu, Yasemin emre Kolcu, Mahmut Göktepe, Emre Adalı, Ali Osman Gülcan, Halil İbrahim Ersoy, Erhan Akkın, Mehmet Yıldız, Oğuz Cengiz, Refik Mercan, Çağlar Çelikez, Şakir Gülmez, Güner Tecik, Murat Dilli, Mehmet Keyifli, Ramazan Çelik, Orhan Ateş, Burcu Kaskan, Haşim Marangoz, Emine Sezgin Ayhan.
İYİ Parti Söke İlçe Kongresi'nin 8 Şubat 2018 tarihinde ilçe merkezinde yapılacağı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2018, 17:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER