AK Parti Harran İlçe Kadın Kolları Başkanı Huriye Biter:

Şanlıurfa'nın Harran İlçe AK Parti Kadın Kolları Başkanı Huriye Biter, AK Partinin, ülkesine ve milletine gönül vermiş büyük bir aile olduğunu söyledi. AK Partinin 16 yıldır...

AK Parti Harran İlçe Kadın Kolları Başkanı Huriye Biter:
Şanlıurfa'nın Harran İlçe AK Parti Kadın Kolları Başkanı Huriye Biter, AK Partinin, ülkesine ve milletine gönül vermiş büyük bir aile olduğunu söyledi. AK Partinin 16 yıldır halkın teveccühüyle tek başına iktidarda olduğunun altını çizen Biter, "16 yıl önce toprağa attığımız tohum, bugün Türkiye'nin üzerinde yükseldiği ulu bir çınar oldu" dedi.
AK Parti Harran İlçe Kadın Kolları Başkanı Huriye Biter, Türk siyasi tarihine 2002 yılında giren AK Parti ile Türkiye'nin bölgesel bir güç ve dünyada söz sahibi ülke konumuna geldiğini söyledi.
Biter, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, 16 yıl önce çıktığımız kutlu yürüyüş, bugün büyük bir akına dönüştü.16 yıl önce toprağa attığımız tohum, bugün Türkiye'nin üzerinde yükseldiği ulu bir çınar oldu. Yükselirken ne eğildik ne büküldük ne de dış etkenlere karşı boyun eğdik. AK Partinin bu sağlam duruşu, sadece bize değil, tüm dünyaya umut oldu. Bu partiye gönül vermiş birer nefer olarak bizler de, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'la birlikte çıktığımız bu kutlu yolda, üstlendiğimiz sorumluluğun bilinciyle hareket ediyoruz" dedi.
"Ayaklari yere basan bir partiyiz"
Milletin liderine ve AK Partiye olan teveccühünün her gün arttığının altını çizen Biter, "AK Parti, bugün 10 milyonun üzerinde üyesi olan, ülkesine ve milletine, insanlığa gönül vermiş büyük bir ailedir. 4 buçuk milyon kadın üyesiyle ayakları yere basan bir partiyiz. Siyaset demek ülkenin meselelerine sahip çıkmak demektir. Siyaset demek irade sahibi olmak demek, yanlışa yanlış, doğruya doğru demektir" şeklinde konuştu.
"Hedefimiz 2019 seçimleri"
AK Parti Harran İlçe Kadın Kolları olarak, AK Partinin 2023 hedefleri doğrultusunda mücadele ettiklerini dile getiren Biter, "Harran İlçemizde 2014 yerel seçimlerinde yüzde 55 buçuk olan oy oranımızı, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde 92.42'lere çıkardık. Ülkemizi karanlığa sürüklemek isteyenlere, 1 Kasım 2015 genel seçimlerinde yüzde 84 oy oranı ile cevap verdik. 16 Nisan'da 2017 referandumunda yüzde 96.8 oranında Evet ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'la 'Durmak Yok Yola Devam' dedik. Şimdi önümüzde 2019 seçimleri var. Liderimizin öncülüğü, milletimizin desteği ve Allah'ın izniyle Cumhurbaşkanlığı hükumet sisteminin devreye gireceği 2019 seçimlerinde Türkiye rekorunu kıracağız. Harranlı kadınlar olarak, belirlediğimiz hedef doğrultusunda gece gündüz demeden çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2018, 15:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER