Sibel Kekilli'den sonra o da yaptı! 'Türk erkekleri...'

Türk erkeklerinin mesajlarından bıkan Amerikalı sosyal medya fenomeni Sheyenne Shea Instagram hesabını kısıtladı. Ünlü isim geçtiğimiz günlerde Türk erkeklerinin taciz içerikli mesajlarına maruz kaldığını söylemişti. Benzer durumu daha önce Sibel Kekilli de yaşamıştı.

Sibel Kekilli'den sonra o da yaptı! 'Türk erkekleri...'

Türk asıllı oyuncu Sibel Kekilli Instagram profilini Türkiye'ye kapamıştı. Instagram’dan taciz mesajları alan Sibel Kekilli, bu mesajlara karşılık vermişti. Sibel Kekilli paylaşımında “Tehditlerinizi, istismarlarınızı ve iğrenç cinsel içerikli mesajlarınızı daha fazla tolere etmeyeceğim. Bağnaz, ikiyüzlü, nefret ve haset dolusunuz. Size acıyorum! Defolun gidin! Lütfen hesabımı takip etmeyi bırakın!” demişti.

Benzer bir durum ABD'li fenomen Sheyenne Shea'nin de başına geldi.

tacizlerden-bikan-sheyenne-shea-hesabini-kisitladi-13670234_4759_m

Sea önce Türk erkeklerinin tacizine ve tehditlerine maruz kaldığını belirten paylaşım yaptı. Tacizlerle başa çıkamayan Sheyenne Shea, Instagram hesabını kısıtladı.

Sheyenne Shea: Türk erkeklerinin tacizlerinden bıktım

ABD'li sosyal medya fenomeni Sheyenne Shea, hem İngilizce hem Türkçe yaptığı paylaşımlarla Türk erkeklerinin tacizine uğradığını açıkladı. Shea, "Türkiye'ye karşı bir nefretim yok ama tacizlerden bıktım usandım. Lütfen beni rahat bırakın ve kişisel alanıma saygı duyun" demişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner90

banner92

banner94