Rıdvan Dilmen'den Altay Bayındır'a sert sözler

Fenerbahçe'nin, Sivasspor ile oynadığı maç 1-1 sona erdi. Fenerbahçe'nin golü Osayi'den gelirken; Sivasspor'un golü penaltıdan Pedro Henrique'den geldi.

Rıdvan Dilmen'den Altay Bayındır'a sert sözler

Tecrübeli yorumcu Rıdvan Dilmen, maçı yorumladı. Penaltı pozisyonunda büyük hata yapan Altayı'ı eleştiren Dilmen, çok sert konuştu.

Rıdvan Dilmen'den Altay Bayındır'a sert sözler

Tecrübeli yorumcu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe ile Sivasspor'un 1-1'lik eşitlik ile biten maçını yorumladı. Kaleci Altay'ın yaptırdığı penaltı pozisyonuyla alakalı konuşan Dilmen, genç oyuncuya sert çıkıştı.

"EN KORKTUĞUM MAÇ OLUR"

Sivasspor'un gücünden bahseden Rıdvan Dilmen, "Sivas'ın dışındaki 19 takımın hocasından biri olsam, kendi evimdeki Sivas maçı en korktuğum maç olur. Rıza Çalımbay takımları, her yerde önde baskılı oynuyor. Aynı felsefede Fenerbahçe var. Pereira önde baskı istiyor ama aynı şekilde karşılık veriyor." dedi.

Fenerbahçe'de olay iddia: Ali Koç, İrfan Can ve Mert Hakan ayrılığına engel olduFenerbahçe'de olay iddia: Ali Koç, İrfan Can ve Mert Hakan ayrılığına engel oldu

"BABASI YAŞINDAYIM!"

Dilmen, Altay'ın penaltı pozisyonuyla ilgili, "0-0'da bu maçta nasıl gol olmayacak dedim, her iki tarafın da ihtimali vardı. Fenerbahçe öne geçti. Altay'ın hatası oldu sonra. Kendisini birebir uyardım ben. Babası yaşındayım. Böyle şımarıklık olmaz! Basit oyna demiştim. Al, verdin yakalanırsın. Daha önce de yakalandı. Güven, fazla güvene geçince... Şımarıklık olmaz futbolda. Temiz oynayacaksın." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER