Evliliğini sosyal medyadan duyurdu

Ünlü tiyatrocu Enis Fosforoğlu'nun kızı oyuncu Seren Fosforoğlu, iş adamı Kaan Önal ile sade bir törenle evlendi. Seren Fosforoğlu nikahtan fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı. Fosforoğlu paylaşımında "Benim ayrılmaz parçam kızımla beni kucaklayan, anneliğimle beni seven aşkla bağlı olduğum özel biri var artık hayatımda" ifadelerini kullandı.

Evliliğini sosyal medyadan duyurdu

Seren Fosforoğlu’nun nikah şahitliğini Çiçek Dilligil ve Bora Öztoprak yaparken, damat Kaan Önal’ın şahitleri ise Avukat Ali Elbeyoğlu ve eşi Seliyha Elbeyoğlu oldu.
S4

Oyuncu Seren Görgüzel, Billur Kalkavan gibi isimlerin yer aldığı nikahın yakın arkadaş grubuyla yemek yendi. Seren Fosforoğlu ilk eşinden olan kızı Nil ve eşi Kaan Bey’le yaşadığı büyük mutluluğunu takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

S1

"HOŞGELDİN YENİ HAYATIM"

Instagram hesabından nikah fotoğraflarını paylaşan Fosforoğlu mutluluğunu şu sözlerle ifade etti:

S3

"Bugünden itibaren yeni bir hayat başlıyor. Aşkla...Bu güzel günümde yanımda olan dostlarıma, teşekkür ederim. Şu hayatta en güzel şey insan biriktirmiş olabilmek. Ben de bunu başarmışım. Mutluluğu paylaşmak temiz yürek ister. Ne mutlu bana güzel insanlarla çevrili hayatım. Benim ayrılmaz parçam kızımla beni kucaklayan, anneliğimle beni seven aşkla bağlı olduğum özel biri var artık hayatımda. Sırtımı yaslayacağım iyi ki var diyeceğim. Hoşgeldin yeni hayatım. Huzurla..."

S2

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner180

banner174