Erotik sitelerin yeni favorisi Lottie Moss’dan ateşli video

Ailesinin tüm karşı çıkmalarına rağmen erotik sitelerde kendisine sayfa açan ve çıplak fotoğraf ve videolarını sata Lottie Moss, 'dibe vurdu' söylentilerine seksi bir videoyla yanıt verdi.

Erotik sitelerin yeni favorisi Lottie Moss’dan ateşli video

Süper model Kate Moss'un küçük kız kardeşi Lottie Moss, erotik sosyal medya platformu Glow’a üye olup çıplak fotoğraf ve videolarını para karşılığında satmaya başladığından beri gündemden düşmüyor. Lottie Moss’un bu hamlesi ve yaptıkları ailesini son derece üzmüş ve tedirgin etmiş durumdaydı. Genç yıldız da ailesinin yaptıklarını onaylamadığını dile getirmişti. Bir süredir hakkında dibe vurduğuna dair söylentilerin dolaştığı genç kız, bu haberlerle ilgili ilk kez doğrudan yanıt verdi.

Lottie Moss, erotik siteye üye oldu! Ailesi endişeli

Lottie Moss, erotik siteye üye oldu! Ailesi endişeli

Geçtiğimiz gece Instagram hesabından bir video yayınlayan Lottie Moss, ilk kez bu söylentiler hakkında konuştu. Siyah dar lateks korse ile hayranlarının karşısına çıkan genç kız, Los Angeles’ta satın aldığı ev yüzünden ekonomik olarak biraz sıkışmış olsa da hayatından çok memnun olduğunu dile getirdi. Instagram’dan yaptığı canlı yayında evi gezdiren 23 yaşındaki yıldız büyük bir havuzu olan arka bahçesini gezdirdi. Lottie Moss, paylaşımının altına "Bu dibe vurmuş halimse... Gayet iyiyim." yazdı.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2021, 11:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner92

banner79

banner136

banner94