Aleyna onun da giydiğini görünce...

Aleyna Tilki, Kylie Jenner'dan önce kendisinin giydiği elbise hakkında konuştu. Tilki, "Stella Maxwell benden önce giymiş, zaten şaka olsun diye paylaşmıştım" dedi.

Aleyna onun da giydiğini görünce...

Aleyna Tilki önceki gün Bebek'teydi. Kız arkadaşıyla kahve içip sohbet eden Tilki, mekandan çıkarken şoförünü çağırıp maske getirtti. Genç popçu, "Çok çalışıyorum. Çalışan demir pas tutmazmış" diyerek yaptığı işlere övgü yağdırdı.

2836992_acfe0c23a75cd9d08d94cf48d7aa9bb3_640x640

Kylie Jenner ile aynı kıyafeti giyen Aleyna Tilki ve bununla ilgili geçtiğimiz günlerde paylaşımda bulunan popçu, "Evet ilk ben giydim. Stella Maxwell benden önce giymiş görmedim ben, zaten şaka olsun diye paylaşmıştım o gönderiyi" diyerek aracına bindi.

Aleyna Tilki Kylie Jenner'ı o elbiseyle görünce... 'Ben giymiştim'Aleyna Tilki Kylie Jenner'ı o elbiseyle görünce... 'Ben giymiştim'

Jenner, ünlü bir firmanın imzasını taşıyan 35 bin TL değerindeki o elbiseyle çekilen pozlarını da sosyal medya sayfasından paylaşmıştı.

aüaüaüa

Aleyna Tilki'den de ilginç bir yanıt gelmişti. Tilki, Jenner'ın üzerindeki kıyafeti bir yıl önce kendisinin giydiğini belirten bir paylaşım yaptı. (Habertürk)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner90

banner92

banner94