Uzaktan Eğitim Değerlendirme Anketi Yapıldı

  Kahramanmaraş Özel Necip Fazıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü tarafından uzaktan eğitim sistemi üzerinden yürütülen derslere yönelik memnuniyeti ölçmek ve iyileştirmek amacıyla 184 öğrencisinin katılımıyla uzaktan eğitimi değerlendirme anketi yaptı. Okul yönetimi memnun edici sonuçlar neticesinde öğretmelerini teşekkür plaketi verdi.

Uzaktan Eğitim Değerlendirme Anketi Yapıldı

Öğrencilerin ankete verdiği cevaplara göre uzaktan eğitim yüz yüze eğitimi aratmamakta. Öğrencilerin genel olarak uzaktan eğimden memnun oldukları, derslere ağırlıklı olarak cep telefonuyla katılım sağladıkları tespit edildi. Ders öğretmenlerinin öğrencilerin ödevlerini yapıp yapmama konusunda sıkı takipte oldukları, öğrencilerin ders sırasında alınan ekran görüntülerini daha sonrasında düzenli bir not şeklinde istenmesinden şikayetçi oldukları anket sonuçlarına yansıdı.


Özel Necip Fazıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin Uzaktan Eğitim Değerlendirme Anketi sonuçları;
Özel Necip Fazıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Cevdet Alperen, farklı kademelerdeki öğrencilerimizin katılımıyla uzaktan eğitimi değerlendirme anketi yaptık. İnternet ortamında 213 öğrencimize gönderdiğimiz değerlendirme anketimize 184 katılım sağlamıştır. Yapmış olduğumuz anket sonucunda uzaktan eğitim sürecine ilişkin durum tespitinde bulunarak gerçekçi bir bakış açısı yakalayarak öğrencilerimize elimizden gelen en iyi eğitim öğretim hizmetini verme çabası içerisindeyiz. Covid-19 salgın döneminde yapmış olduğumuz özverili çalışmaların sonuçlarını görmek bizleri memnun ediyor. Bu zorlu süreçte öğrencilerimizin uzaktan eğitimlerinde yakın ilgilerini esirgemeyen öğretmenlerime öğrencilerim ve velilerimiz adına canı gönülden teşekkür ederim dedi. 

 
Detaylı anket sonuçları için : //www.necipfazilkoleji.com da

   

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2020, 10:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner180

banner174