TÜMKİAD Kahramanmaraş İl Başkanlığına ELİAÇIK atandı

Tüm Kalkınma İş Adamları Ve Girişimciler Derneği (TÜMKİAD),  Kahramanmaraş İl Başkanlığına genç iş adamı Muhammet  ELİAÇIK atandı.

TÜMKİAD Kahramanmaraş İl Başkanlığına ELİAÇIK atandı

2017 yılında kurulan ve 2018 yılında Türkiye genelinde yılın STK ödülünü alan TÜMKİAD’ın Kahramanmaraş İl Başkanı olarak atanan ELİAÇIK, gazetecilere yaptığı açıklamada, mazbatasını alarak göreve başladığını söyledi.

“Türkiye’nin yükselen değeri ve iş dünyasındaki yeni yüzü” sloganıyla yola çıktıklarını ifade eden ELİAÇIK,” Allah’ın izniyle Kahramanmaraş’a yeni bir marka ve yeni bir değer kazandıracağız. Kalıplaşmış iş dünyasının dışına çıkarak, 7’den 70’e tüm işverenler, fabrikatörler, esnaflar ve girişimciler ile yeni bir güç olmak için kolları sıvadık. İnanıyorum ki Kahramanmaraş’ta alışılmışın dışına çıkarak çok güzel projeler gerçekleştireceğiz. İş dünyasına yeni bir bakış açısı kazandıracağız” dedi.

İş dünyasının yeni yüzlere ve taze kanlara ihtiyacı olduğunun altını çizen ELİAÇIK, en kısa sürede yönetim kurulunu oluşturarak göreve başlayacaklarını aktardı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner92

banner94

banner90