Sıradışı, Dağıtıma Çıktı!

Kahramanmaraş'ın ilk ve tek ulusal dergisi olan SIRADIŞI, kurtuluşun 101'inci yıl dönümüne özel hazırladığı ve yeni sayısını DOSXX ile birlikte hazırladığı maske hediyesiyle dağıtıma çıkarttı.

Sıradışı, Dağıtıma Çıktı!

Kadın girişimci Pınar Yüzbaşıoğlu ve ekibi tarafından hazırlanan SIRADIŞI, 2 yıla yakın süredir Kahramanmaraş gündeminin nabzını tutuyor. İçerisinde magazinsel ve bilimsel yazıları da herkesin dikkatini çekiyor.

Umuma açık her olan her alanda, hemen hemen bir çok kafenin raflarında yada masalarında bulabileceğiniz Sıradışı dergisi, okuduğunuzda sizleri içine sürükleyerek, keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor.

Özel röportajları sayesinde ünlü kişilerin bilinmeyen yönleri, Kahramanmaraş'ın da saklı kalmış cennetleri Dünya'ya tanıtılıyor. Salgın hastalık sürecinde çıkacak olan beşinci sayı da sizleri büyük sürprizler bekliyor.

Bir süredir hazırlıkların devam ettiği derginin son sayısı için Kahramanmaraş'a ziyarete gelen Levent Özdilek, derginin kapağı oldu ve özel röportaj verdi. Gümbür gümbür gelen ve merakla beklenen yeni sayıda 2020'de yaşananlar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) süreci, Dünya'nın en saçma binası, kadına şiddet ve kendisine imkansız denilmesi sonrasında güreşte Dünya şampiyonu olan İsmail Balaban dergi de yer buldu.

Dağıtıma çıkan yeni sayıyı okumak isteyenler, Akmansoy marketlerden ve Trendyol'dan bulabilecek.

HABER: ÖMER FARUK SALMAN

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner90