Ramazan Saçmalı’dan Vefa Örneği

RİMSA Tekstil Fabrikası Sahibi, Millî Eğitim Müdürlüğünde eski şube müdürlerinden Ramazan Saçmalı, geleneksel hale getirdiği dostlarıyla bir araya gelme, davranışını bu kezde Maraş Lisesinde yönetici ve öğretmen olan görev yapan emektar arkadaşlarıyla gerçekleştirdi.

Ramazan Saçmalı’dan Vefa Örneği

Devlet görevinden ayrıldıktan sonra  tekstil sektöründe iş hayatına atılarak başarılı bir grafik sergileyen Ramazan Saçmalı Maraş Lisesinde hocaların hocası, eğitimin çınarı Doğan Yarpuz, Milli Eğitim  eski Müdür Yardımcısı Arslan Reyhanlı, Milli Eğitim  eski Şube Müdürü Hamdi Dereli, Emekli Okul Müdürü Mustafa Yılmaz, Okul yöneticisi  A. Naim Paksoy, Mahmut Kayran ve Ahmet Danagüden le bir araya gelerek Maraş Lisesinde ki geçmiş günlerini  anlamlı ve kalıcı güzel bir sohbet ortamında, anıları aynı duygu ve aynı heyecanla  anlatarak geçmiş günlerini yeniden yaşadılar. Bazen güldüler, bazen hüzünlendiler birlikte olmanın mutluluğunu yaşadılar.

Ramazan Saçmalı davetine icabet eden dostlarına, “Böyle bir ortamı özlemiştik, ihtiyacımız vardı. Hepinizden Allah razı olsun, sizlere bundan sonrada, özel yaşamınızda başarı ve sağlıklı bir ömür diliyorum” dedi. (HABER: YASEMİN YÜZBAŞIOĞLU)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER