Mahçiçek Ve Okumuş’tan, Eroğlu’na Ziyaret

Hanefi Mahçiçek ve Osman Okumuş, Kahramanmaraşlı Başkan Şeref Eroğlu’nu Ziyaret ettiler

Mahçiçek Ve Okumuş’tan, Eroğlu’na Ziyaret

Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığına seçilen Kahramanmaraşlı hemşehrimiz Şeref Eroğlu'nu ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular. Ziyarette Onikişubat Belediyesi Basın ve Halkla İlişkileri Müdürü Serhat Gümüşte yer aldı.

Ankara’da bulunan Türkiye Güreş Federasyonu Hizmet Binasında gerçekleşen ziyaret son derece samimi bir ortamda geçti. Mahçiçek ve Okumuş, Şeref Eroğlu’nun Türk güreşinin yetiştirdiği çok değerli isimlerinden biri olduğunu belirterek Federasyon başkanlığına seçilmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler ve yeni görevlerinde başarılar dilediler.

Her iki başkanda Güreş Federasyonunun her zaman yanında olduklarını, kendi ilçelerinde de güreşin yaygınlaşması için gerekli çalışmaları yaptıklarını dile getirdiler. Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Şeref Eroğlu’da ziyaretlerinden dolayı Hanefi Mahçiçek ve Osman Okumuş’a teşekkür ederek amaçlarının Türk Güreşinin ülkenin her yerinde yapılmasını sağlayarak, uluslararası alanda yeni şampiyonların yetişmesini sağlamak ve ata sporumuza yeni bir ivme kazandırmak olduğunu söyledi. (HABER: İLKER YİYEN)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER