banner142

KUPA MAÇI BUGÜN!

Ligde 4 maçta 2 Beraberlik alan Kahramanmaraşspor Kupa için saldırıp Kupada şansını deneyecek. Ligde Bandırma mağlubiyeti ile sezona başlayan Kahramanmaraşspor Ligin 2. haftasında Şanlıurfa Beraberliği ile karabulutları üzerinden dağıtmak isterken Konya deplasmanında 1 puan çıkartmasını bilirken Hafta sonu Karagümrüğe takılan Akdeniz Aslan’ı Bugün saat 19.00 da 12 Şubat stadyumunda Kemer 2003 Spor’a konuk edecek. Temsilcimiz Kahramanmaraşspor bu maçı alıp gidebildiği yere kadar gitmek istiyor.

KUPA MAÇI BUGÜN!

. Ziraat Türkiye Kupasında 3. tur müsabakasında, tek maçeleme usulüne göre Kahramanmaraşspor, 3. Lig 2. grup takımlarından Kemer 2003ile 26 Eylül Çarşamba günü (Bugün) saat 19:00'da karşılaşacak.

KUPA HAZIRLIĞIYAPILDI

Bugün Kupadaki Rakibi Kemer 2003 spor’u konuk edecek olanTemsilcimiz Kahramanmaraşspr

Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur’da Kemerspor’la oynayacağımızmaçın hazırlıklarına başladı. Teknik Direktör Erdal Alpaslan yönetiminde 26Eylül Çarşamba günü Akşam Saat 19:00’da oynayacağımız Ziraat Türkiye Kupası3.Tur maçı hazırlıkları, Isınma, Frekans Adım geçiş, Pas Çalışması, Şutçalışması ve Dayanıklılık çalışması ile sona erdi.

Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçlarında eşleşmeler şöyle:

25 Eylül 2018 13:00        ANAGOLD24ERZİNCANSPOR - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ

25 Eylül 2018 13:00          1461TRABZON - TUZLASPOR A.Ş.          

25 Eylül 2018 14:00          ERZİNBELEDİYESPOR     - ÜMRANİYESPOR          

25 Eylül 2018 14:30          ALTINDAĞBELEDİYE SPOR - MANİSASPOR        

25 Eylül 2018 14:30          DİYARBEKİRSPOR A.Ş.  - SAMSUNSPOR              

25 Eylül 2018 15:00          BOZÜYÜKVİTRASPOR   - DENİZLİSPOR 

25 Eylül 2018 15:00          NAZİLLİBELEDİYESPOR - TOKATSPOR   

25 Eylül 2018 15:00          KIRKLARELİSPOR             - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.

25 Eylül 2018 15:00          MALTEPESPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR

25 Eylül 2018 15:00          PENDİKSPOR     - ALTINORDU A.Ş.

25 Eylül 2018 15:00          MANİSABÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR   - KEÇİÖRENGÜCÜ          

25 Eylül 2018 16:30          TİRE1922 SPOR                - SİVAS BELEDİYESPOR

25 Eylül 2018 18:30          BÜYÜKŞEHİRBELEDİYE ERZURUMSPOR                -ANKARA DEMİRSPOR

25 Eylül 2018 20:30          ADANADEMİRSPOR      - YENİ ORDUSPOR

26 Eylül 2018 13:00          YENİAMASYA SPOR       - ATİKER KONYASPOR

26 Eylül 2018 14:00          VANBÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR            -HACETTEPE SPOR        

26 Eylül 2018 14:00          GAZİANTEPSPOR- DERSİM 62 SPOR

26 Eylül 2018 14:00          GÜMÜŞHANESPOR- SİLİVRİSPOR

26 Eylül 2018 14:00          KİLİSBLD.SPOR - OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ

26 Eylül 2018 14:00          ERBAASPOR- ESKİŞEHİRSPOR  

26 Eylül 2018 14:00          HATAYSPOR- ESENLER EROKSPOR

26 Eylül 2018 14:30          KARAMANBELEDİYESPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR              

26 Eylül 2018 14:30          BARTINSPOR- SARIYER

26 Eylül 2018 14:30          ZONGULDAKKÖMÜRSPOR - BAYRAMPAŞA

26 Eylül 2018 14:30          KARDEMİRKARABÜKSPOR - KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ

26 Eylül 2018 14:30          KIRŞEHİRBELEDİYE SPOR - ALTAY

26 Eylül 2018 14:30          KONYAANADOLU SELÇUKSPOR              - FATİHKARAGÜMRÜK A.Ş.      

26 Eylül 2018 15:00          İSTANBULSPORA.Ş.       - BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ

26 Eylül 2018 15:00          ŞİLEYILDIZSPOR - ADANASPOR A.Ş.

26 Eylül 2018 15:00          BUCAKBELEDİYE OĞUZHANSPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.

26 Eylül 2018 15:00          BANDIRMASPOR- GAZİOSMANPAŞA

26 Eylül 2018 15:00          TETİŞYAPI ELAZIĞSPOR               - BATMANPETROL SPOR A.Ş.

26 Eylül 2018 15:00          DARICAGENÇLERBİRLİĞİ - İNEGÖLSPOR

26 Eylül 2018 15:00          ÇENGELKÖYFUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. - SAKARYASPOR A.Ş.    

26 Eylül 2018 17:00          AFJETAFYONSPOR         - SİİRT İL ÖZEL İDARESİSPOR

26 Eylül 2018 18:00          FETHİYESPOR    - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR

26 Eylül 2018 19:00          MKEANKARAGÜCÜ      - SERİK BELEDİYESPOR

26 Eylül 2018 19:00          ŞANLIURFASPOR             - YOMRASPOR

26 Eylül 2018 19:00          KAHRAMANMARAŞSPORA.Ş.  - KEMERSPOR 2003

26 Eylül 2018 19:00          BOLUSPOR         - PAYASSPOR

26 Eylül 2018 20:30          ÇAYKURRİZESPOR A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU           

27 Eylül 2018 13:00          KDZ.EREĞLİBELEDİYE SPOR        - ANTALYASPOR A.Ş.

27 Eylül 2018 14:30          NİĞDEANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.              -BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPO

27 Eylül 2018 14:30          GENÇLERBİRLİĞİ- BERGAMA BELEDİYESPOR

27 Eylül 2018 15:00          KASTAMONUSPOR1966 - BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR

27 Eylül 2018 15:00          EYÜPSPOR- PAZARSPOR

27 Eylül 2018 17:00          BALIKESİRSPORBALTOK - AMED SPORTİF FAALİYETLER

27 Eylül 2018 19:30          GİRESUNSPOR  - KOCAELİSPOR

(HABER: İLKERYİYEN)

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2018, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER