“KIRMIZI ÇİZGİM KAHRAMANLAR STADYUMU!”

Haberin detayları için tıklayınız.

“KIRMIZI ÇİZGİM KAHRAMANLAR STADYUMU!”

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Kahramanmaraş Milletvekili ve Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, 31 Mart yerel seçimlerinde kazananın Kahramanmaraşlı olması adına tükenmek bilmeyen enerjisi ile mücadele veriyor. Atom Karınca bugün Nurhak ve Elbistan seçim ofislerinin açılışını yaparken, mitinge dönüşen etkinlikler adeta Millet İttifakı'nın gövde gösterisi şeklinde gerçekleşti.

Sabah erken saatlerde Elbistan Pazar yerinde esnaf ve vatandaşların arasına karışarak sohbet eden Ali Öztunç’u Nurhak seçim ofisinin açılışında ise coşkulu bir kalabalık karşıladı.

Öğleden sonra yapılan Elbistan seçim ofisi açılışında ise binlerce insanın katılımıyla Millet İttifakı tam bir gövde gösterisi gerçekleştirdi.

 “KAHRAMANLAR STADYUMUNU BEN YAPACAĞIM!”

Öte yandan sosyal medya üzerinden paylaşımlarda bulunan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Hatay mitinginde Hatay’a 25 bin kişilik stadyum sözü verdiğini hatırlatan Öztunç, “Ey Kahramanmaraşlı hemşerilerim; Cumhurbaşkanı Erdoğan bugünkü Hatay mitinginde Hatay’a 25 bin kişilik stadyum sözü verdi. Dün Kahramanmaraş mitingindeydi. Kahramanmaraş stadyumu ile ilgili tek bir kelime etmedi. Çünkü Kahramanmaraş’ı çantada keklik görüyorlar. Bakın ben aylar önce Meclis’te stadyum ile ilgili ne demiştim. Ama inşallah belediye başkanı olursam kırmızı çizgim olan 25 bin kişilik Kahramanlar stadyumunu ben yapacağım” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 15:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner92

banner94