Kahraman, Dulkadiroğlu İlçesinde!

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, geleneksel hale getirdiği her sabah ilk ders girişi bir okul ziyaretini bu kez Dulkadiroğlu İlçesi TOKİ Duran Karabuğaş Anadolu Lisesine gerçekleştirdi.

Kahraman, Dulkadiroğlu İlçesinde!

İl Millî Eğitim Müdür Yusuf Kahraman, Millî Eğitim Müdür Yardımcıları Halit Demirtaş, Mustafa Yılmaz ve Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim Müdürü Harun Kurt ile birlikte TOKİ Duran Karabuğaş Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri ile bir araya geldi, İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, peşinden Dulkadiroğlu Kaymakamı Kadir Okatan‘a iadeyi ziyaret yaparak ilçenin eğitim durumu ile ilgili istişarelerde bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürü Kahraman, Dulkadiroğlu Belediyesi Başkanı Necati Okay‘a yaptığı iadeyi ziyaretinin ardından Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim Müdürlüğüne geçerek Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim Müdürü Harun Kurt‘u makamında, müdürlük personellerini ise birimlerinde ziyaret  ederek fikir alış verişinde bulundu.

İl Müdürü Yusuf Kahraman, Dulkadiroğlu Gençlik Merkezi’nde Dulkadiroğlu ilçesinde görevli okul ve kurum müdürleri ile bir toplantı gerçekleştirdi. Eğitim ve öğretim yılının başlamasından itibaren geçen süre ile ilgili değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda 2021-2022 eğitim ve öğretim yılı planlanması ve okullar hakkında istişareler gerçekleştirildi.

TOKİ Kazım Karabekir Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi’ne ziyarette bulunan İl Müdürü Yusuf Kahraman, okulun konferans salonu açılışını yaptı, konferans salonunda öğretmenlerle bir araya geldi ve sonrasında okuldaki öğrencilerle ile sohbetler gerçekleştirdi.

İlçe ziyaretinde son olarak Hoca Ahmet Yesevi Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Hafızlık Proje Okulu’nu ziyaret eden Kahraman, okul bahçesinde öğrenciler ile bir araya geldi.

İl Müdürü Yusuf Kahraman, gerçekleştirdiği ziyaretlerde öğrencilerin salgın konusunda çok dikkatli ve hassas olmalarını, yüz yüze eğitime tekrar ara verilmemesi için özellikle okullarımızda maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uymaları gerektiğini ifade ederek, 2021-2022 eğitim ve öğretim yılının tüm öğrencilerimize hayırlı olmasını diledi.

Okul yöneticileri ve öğretmenleri ile gerçekleştirdiği sohbetlerde ise okullarımızdan uzak geçen bir buçuk yıllık süre içerisinde okullarımızın ve öğretmenlerimizin öneminin çok daha iyi anlaşıldığını belirten İl Müdürü Yusuf Kahraman, yeni eğitim ve öğretim yılında kendilerinden daha büyük gayret beklediklerini ifade etti ve hayırlı bir eğitim ve öğretim yılı diledi. (HABER: YAVUZ NALBANTBAŞI)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner146