BÜYÜKŞEHİR GENÇLERL EL ELE

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bu hafta sonu da gençleri doğa yürüyüşü ile buluşturdu.Gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durarak spor yapmalarını sağlamak amacıyla bir taraftan spor tesisleri yapan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bir taraftan da çeşitli aktivitelerle gençlere sahip çıkmaya devam ediyor.

BÜYÜKŞEHİR GENÇLERL EL ELE

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyalişler Dairesi Başkanlığı Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğü’nce organize edilen‘Yaşamınıza Hareket Katın, Sağlığa Adım Atın’ Doğa yürüyüşü kapsamındadüzenlenen etkinlikte bu haftanın konuğu gençler oldu.

Kılavuzlu Kent Ormanı girişinden başlamak üzere KılavuzluSu Sporları Merkezi’ne kadar gidiş dönüş olmak üzere 6 kilometrelik parkurdagençler yürüdüler.

Yürüyüş sonrasında gençlere çorba, ekmek ve su ikramındabulunulurken, gençler böylesine anlamlı bir etkinlikten dolayı oldukça memnunolduklarını dile getirdiler.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleriDairesi Başkanı Adnan Alagöz, Gençlik ve Spor Şube Müdürü Halil Bozdoğan ilegençlerin katıldığı Doğa Yürüyüşü etkinliği oldukça keyifli geçti.

Büyükşehir Gençlerle El Ele programına ilişkingörüşlerini dile getiren Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Adnan Alagöz:“Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemizin gençlerimize yönelik düzenlediği‘Büyükşehir Gençlerle El Ele’ programı çerçevesince Su Sporları ve DoğaYürüyüşü etkinliğimizi gerçekleştirdik. Gençlerimiz için oldukça verimli biretkinlik oldu. Her hafta çeşitli etkinlik ve aktivitelerle gençlerimizlebirlikte olmaya devam edeceğiz. Çünkü gençlerimiz geleceğimizin teminatıdır.Onları ne denli bilgili ve donanımlı yetiştirirsek ülkemizin geleceği de odenli sağlam olur” diye konuştu. 

 

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2018, 10:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER