Bülent Ersoy gözyaşlarıyla itiraf etti: "70 yaşındayım ve...

Kuaförüm Sensin 274. bölümünde yakın zamanda annesini kaybeden Bülent Ersoy duygu dolu anlar yaşadı. Gözyaşlarını tutamamayan Bülent Ersoy'un "70 yaşında ve tek başımayım. Hayatta hiç bir beklentim kalmadı. Çocuğum yok, kimsem yok. Anacığıma ‘Anne ben de geleceğim, yalnız kalmayacaksın burada’ dedim" sözleri sunucu Gözde Kansu ve jüri Işıl Reçber de ağlattı.

Geçtiğimiz nisan ayında annesi Necla Poyraz'ı kaybeden Bülent Ersoy, Show TV'de yayınlanan ve jüri üyesi olduğu Kuaförüm Sensin yarışmasında duygusal anlar yaşadı. Yakın zamanda annesi Necla Poyraz'ı kaybeden Bülent Ersoy yaşadığı büyük acıyı anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı.

“ANNE BEN DE GELECEĞİM YANINA"

Bülent Ersoy, programdaki bir yarışmacının kendisi ile ilgili bir anısını anlatması ve kendisini mutlu ettiği için teşekkür etmesi üzerine duygusal anlar yaşadı. "70 yaşındayım ve tek başımayım çocuğum yok, kimsem yok. O yüzden insanları mutlu etmek istiyorum" diyen Diva, yakın zamanda kaybettiği annesinin acısını ve yaşadığı korkuları hıçkırıklarla ağlayarak paylaştı.

Kuaförüm Sensin (1)
Annesinin kendisi için yerinin bambaşka olduğunu söyleyen ve her gece resmine bakarak ağladığını anlatan Bülent Ersoy, "Annemi çok özlüyorum" derken hıçkırıklara boğuldu. Diva, profesyonel olduğu için vazifesine devam ettiğini ama annesini kaybettikten sonra hayatta hiçbir beklentisinin kalmadığını gözyaşlarıyla itiraf etti. Zeki Müren’in "Annem" şarkısına eşlik eden Diva hem ağladı hem de sevenlerini ağlattı.

Kuaförüm Sensin (3)

“ÇOK YALNIZIM, ARKAMDAN DUA OKUTACAK KİMSEM KALMADI!”

Müzeyyen Senar, Zeki Müren, Behiye Aksoy gibi hayatında büyük önem taşıyan isimleri kaybettiğini, hiç arkadaşı kalmadığını söyleyen Bülent Ersoy, yakın zamanda vefat eden samimi dostu Nur Yerlitaş’ı da anarak "Şimdi hepsi Zincirlikuyu’da, bir ben kaldım" dedi. Vefat eden dostları için sürekli dua okuttuğunu söyleyen Ersoy, "Benim arkamdan dua okutacak kimsem kalmadı" dedi ve gözyaşlarını tutamadı.

diva

Bülent Ersoy’un yaşadığı acı ve gözyaşları stüdyodaki herkesi derinden etkiledi, sunucu Gözde Kansu, Diva’yı teselli etmek için konuşmakta zorlanırken, tüm yarışmacılar ve Kuaförüm Sensin ekibi de Diva ile birlikte ağladı.

Kuaförüm Sensin (4)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

siteye gitmek için tıkla

banner79

banner77

banner78