Bu Bayram Bir Fırsattır

Özel Sevinç Yağmuru rehabilitasyon Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Osman Demirci, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Bu Bayram Bir Fırsattır

Demirci, bayram bayramında yayımladığı mesajında ‘Kurban, ihtiyacı olana el uzatmak, neşeden yoksun mahzun yüreklere ve hanelerine, muhabbet ve sevinç taşımaktır. Mübarek Kurban bayramda değerlerimize sımsıkı sarılmalı, yetimlere, kimsesizlere el uzatmalı, çaresizlere çare olmalıyız. Kurban ibadetiyle bizden istenen, elimizle birlikte gönlümüzü de birbirimize açmak, gönülden verebilmektir” ifadelerine yer verdi.

Demirci’nin mesajı şu şekilde: “Ebedi kardeşliğimizi, tebrikler ve tekbirlerle yeniden ihya edeceğimiz Kurban Bayramı, akıp giden zaman içinde, gitgide uzaklaşan nesilleri yeniden bir araya getirip bağlayan kadim bir düğüm olması hasebiyle, dargınlıkları, küslükleri unutmak, bizden bir selam bekleyen büyüklerimizi hatırlamak, gelecek nesillerimiz olan çocuklarımızı sevindirmek içinde büyük bir fırsattır. Bu duygularla, Kahramanmaraşlı hemşehrilerim başta olmak üzere aziz milletimizin, mübarek Kurban Bayramı'nı tebrik eder, Cenabı Mevla'dan bizleri birlik ve beraberlik içinde daha nice bayramlara kavuşturmasını diler, sevgi ve saygılarımı sunarım” ifadelerini kullandı. (HABER: YASEMİN YÜZBAŞIOĞLU)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Derya Demirpolat
Derya Demirpolat - 2 hafta Önce

Osman Bey; şehrimize kıymetli katkılarınızdan dolayı teşekkğr ederiz. Başarılarınızın devamını dileriz. Sizede mutlu sağlıklı bayramlar dileriz.

Ferde BAYAZIT
Ferde BAYAZIT - 2 hafta Önce

Sayın başkanım ve tüm Ak parti üyelerinin bayramını kutlar saygılar sunarım .

SIRADAKİ HABER

banner137